Assan Panel, Türk panel sektörünü Avrupa’da temsil ediyor | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 180
Temmuz 2019 Sayı 180
İnşaat&Yatırım Sayı 179
Haziran 2019 Sayı 179
İnşaat&Yatırım Sayı 178
Mayıs 2019 Sayı 178
İnşaat&Yatırım Sayı 177
Nisan 2019 Sayı 177
İnşaat&Yatırım Sayı 176
Mart 2019 Sayı 176
İnşaat&Yatırım Sayı 175
Şubat 2019 Sayı 175
Assan Panel, Türk panel sektörünü Avrupa’da temsil ediyor
15 Nisan 2019, Pazartesi 12:01:48
Assan Panel, Türk panel sektörünü Avrupa’da temsil ediyor
Assan Panel Genel Müdürü İhsan Tolga Akar, Avrupa Panel ve Profil Derneği (EAPP) Yönetim Kurulu Üyeliği’ne seçildi. Böylece Assan Panel, Türkiye’den derneğin yönetim kurulunda yer alan tek yerli sandviç panel üreticisi oldu.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Assan Panel Genel Müdürü İhsan Tolga Akar, Avrupa Panel ve Profil Derneği (EAPP) yönetim kurulu üyesi olarak seçildi. Bu gelişmeyle Assan Panel, Türkiye’den derneğin yönetim kurulunda yer alan tek yerli sandviç panel üreticisi oldu.

 Assan Panel Genel Müdürü İhsan Tolga Akar, EAPP’ nin dünya panel ve profil pazarının yüzde 80’ini temsil ettiğini belirterek derneğin yönetim kurulunda yer almanın hem Türkiye hem de sektör açısından oldukça önemli olduğunu dile getirdi. Bu sayede Assan Panel’in Dünya standartlarını ve trendlerini yakından takip ettiğini, ayrıca dünya trendlerini şekillendirmede  aktif rol oynadığını da ifade eden Akar, Avrupa Panel ve Profil Derneği yönetim kurulu üyeliğinin Assan Panel’ in yurt dışı hedefleri ve planları ile uyumlu bir gelişme olduğunu belirterek, “Assan Panel sahip olduğu deneyimi bu platforma taşıyacak ve Dünya’daki panel sektörünün gelişimi için etkin bir rol oynamaya devam edecek” dedi.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 501 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Assan Panel ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Assan Panel, Türk panel sektörünü Avrupa’da temsil ediyor 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Propa Plaza, Metin Duruk, İzmir Vakıflar Bölge Müdürlüğü, Şafak , Manisa OSB, Sümer Ezgü, Astana Ulu Cami, Doğal Kaynaklar ve Teknolojileri Fuarı’, Akyazı Spor Kompleksi, Sinan Tezçakın, Kuvars Yüzeyler, Hazır Beyan Sistemi, İnsolar, “Volt Max”, Hakan Bulgurlu, emlak 2014-Konut, Lokman Hekim Hastaneleri, TÜED, Hüseyin Kutsi Tuncay, İstanbul Lütfi Kırdar , Körfezköprüsü, Rapid SL, i Royal Caribbien konsorsiyumu, TEM Avrupa Residence, AcarBluRezidans, Borusan Contemporary, 1056 konut, Piano, FalcoKoltuk, Bayraktar,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.