Kuruldugu günden bugüne yaptigi yatirimlar ve AR-GE çalismalariyla sektöre öncülük eden Hekim Yapi A.S. her yil geleneksel olarak düzenledigi Bayi Toplantisi’nin 15.’sinde, Kibris Concorde Luxury Resort’de, 6-9 Subat 2020 tarihleri arasinda harika bir organizasyonla bayilerini agirladi. Bayi toplantisina yurt içi ve yurt disindan gelen 90’in üzerinde Hekim Yapi bayisi katilim gösterdi

Yazar:Editor
13.02.2020
787

Organizasyonun ilk günü; Hekim Yapi çalisanlari tarafindan karsilanan bayiler, aksam yapilan Hos Geldin Bulusmasi’nda düzenlenen yarisma ile güzel vakit geçirdiler ve ödüller kazandilar.

Ikinci gün, Türkiye genelindeki bayilerin kendi yaptigi projelerinin detaylarinin anlatildigi çalistay ile basladi. Çalistayda ayrica HekimColorBoard kendinden renkli fibercement dogal çimento levhalarla ilgili olarak, Hekim Yapi uzman kadrosu tarafindan tüm bayilere genel bilgilendirmeler yapildi. Ögleden sonra Girne gezisi ile sehrin güzelliklerini kesfetmeye çikan Hekim Yapi bayileri, aksam ise düzenlenen tavla ve bowling turnuvalarinda kiyasiya bir mücadeleyle eglenerek vakit geçirdiler.

Organizasyonun üçüncü gününde; HekimBoard Pazarlama ve Satis Müdürü Sn. Aysun Ecin’in sunumuyla gerçeklesen ana toplanti, Hekim Holding Yönetim Kurulu Baskani Sn. Öner Hekim’in hos geldin konusmasi ile basladi. Hekim Holding Yönetim Kurulu Üyesi ve Yapi Malzemelerinden Sorumlu Teknik Baskan Yardimcisi Sn. Özge Hekim ise konusmasinda, Yapi Sektörü ve genel çalismalar hakkinda bilgi verdi.

Hekim Yapi Pazarlama ve Satis Koordinatörü Sn. Abdullah Yayli; 2019 yilinda yapilan satis ve pazarlama faaliyetleri, sektörün genel degerlendirmesi, dünyadaki gelismeler, genel isleyis ve 2020 planlari konusunda rakamlar ve grafiklerle bayileri bilgilendirdi. Özellikle ihracat konusuna agirlik verdiklerini ve 2019 yilinda çok basarili sonuçlar elde ettiklerini ileten Abdullah Yayli, 2020 yilinda da ihracat faaliyetlerini yaptiklari çalismalarla artacagini belirtti.

Ana toplanti sirasinda HekimBoard, HekimPanel, HekimPor ve ihracat bayilerinin katilimlariyla gerçeklestirilen bayi panelinde; bayilik sistemi, bayilik sisteminin Türkiye’deki gelecegi ve Hekim Yapi’nin bayilik sistemi konusundaki durusu hakkindaki görüsler belirtildi. Pazarlama ve Satis Koordinatörü Sn. Abdullah Yayli’nin moderatörlügünde geçen panel her yil oldugu gibi büyük bir ilgiliyle karsilandi.

Ardindan çesitli kategorilerde dereceye giren bayilere; Hekim Yapi Pazarlama ve Satis Koordinatörü Sn. Abdullah Yayli, Yönetim Kurulu Üyesi ve Yapi Malzemelerinden Sorumlu Teknik Baskan Yrd. Sn. Özge Hekim, Yönetim Kurulu Üyesi Idari ve Mali Isler Baskan Yrd. Sn. Aydan Hekim Denizoglu, Yönetim Kurulu Baskan Yrd. Hazir Yapi Grubu Üretim ve Yatirimlardan Sorumlu Teknik Baskan Yrd. Sn. Handan Hekim Seçkin, Yönetim Kurulu Baskani Sn. Öner Hekim tarafindan plaket ve hediyeleri takdim edildi. Bu yil Öner Hekim Özel Ödülü ise, tüm ürünlerde gösterdigi üstün basari sebebiyle Özyanginci Yapi Malz. Ins. Tesisat San. Ve Tic. A.S. ye verildi.

Ana toplanti sonrasinda Hekim Yapi bayileri muhtesem bir gala gecesinde, öncelikle sahne alan sanatçi Serap Saray ile geceye baslarken; Yönetim Kurulu Üyeleri ve ciro birincisi bayilerle birlikte gerçeklesen pasta kesimi, tavla ve bowling turnuvasi ödül töreni, gala gecesine özel çekilisle verilen hediyelerle güzel bir geceye devam ettiler. Gecenin ilerleyen saatlerinde sahne alan sevilen sanatçi Sevcan Orhan’in sahne performanslariyla, hafizalardan silinmeyecek bir müzik söleni yasadilar.

2020 yili ile ilgili karsilikli güzel dileklerle ve hafizalarda güzel izler birakarak bir bayi toplantisi daha sona erdi.

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account