Türkiye’de bir ilke imza atarak gayrimenkul sektöründe yeni bir dönemin kapilarini aralayan Erkanli Holding’in yatirim amaçli ögrenci evi projesi Univa, 2020 yilina hizli bir giris yapti. Kocaeli Üniversitesi Umuttepe Kampüsü’nün yaninda yer alan ve 705 adet yatak kapasitesine sahip olan Univa Kocaeli projesinde geçtigimiz ay 30 ünite ögrenci evinin satisi gerçeklestirildi

Yazar:Editor
13.02.2020
1253

Konu hakkinda açiklamalarda bulunan Erkanli Holding’in Genel Müdürü Evrim Karayel, “Univa olarak 2020 yilina hizli bir giris yaptik. Alternatif gayrimenkul sektöründe yasanan bu hareketlilikten son derece memnunuz. Projelerimize yönelik ilginin bu yil daha da artacagini düsünüyoruz” dedi.

Türkiye’de bir ilke öncülük ederek insaat sektöründe yeni bir yatirim modelini hayata geçiren Erkanli Holding’in yatirim amaçli ögrenci evi projesi Univa, 2020 yilinda da hem yurtiçindeki hem de yurtdisindaki yatirimcilardan yogun talep görmeye devam ediyor. Bu kapsamda Sakarya’daki ilk projesindeki ögrenci evlerinin tamami satilan Univa’nin Kocaeli’de yer alan projesinde de Ocak ayinda 30 ünite ögrenci evinin satisi gerçeklestirildi. Konu hakkinda açiklamalarda bulunan Erkanli Holding’in Genel Müdürü Evrim Karayel, Sakarya, Kocaeli ve Düzce’deki Univa projelerinin ilk günden itibaren hem yerli hem de yabanci yatirimcilarin yogun ilgisiyle karsilastigini vurguladi. Hayata geçirdikleri projelerle Türkiye’de alternatif gayrimenkul sektörünün gelisimine katkilarda bulunduklarini anlatan Karayel, sektörde elde ettikleri öncü konumun birçok sorumlulugu da beraberinde getirdigini aktardi.

Ocak ayindaki hareketlilik Subat’a da yansidi!

Univa olarak 2020 yilina hizli bir giris yaptiklarinin altini çizen Karayel, “Öncüsü oldugumuz alternatif gayrimenkul sektöründe yasanan hareketlilikten son derece memnunuz. Yeni yil bizim için oldukça iyi basladi. Bu kapsamda Kocaeli Univa projesinde bu yilin ilk ayinda 30 ünite ögrenci evinin satisini gerçeklestirdik. Söz konusu hareketlilik Subat ayina da yansidi. Yatirimcilarin projelerimize gösterdigi ilginin artarak devam edecegini düsünüyoruz ” ifadelerini kullandi.
Kocaeli ve Düzce’deki projelerin 8 yildan baslayan sürelerle amortisman, 5 yil kira garantisi ve yüzde 65 fiyat artisi gibi avantajlari da beraberinde getirdiginin altini çizen Karayel, tapu teslimlerinin hemen gerçeklestirildigi Univa Ögrenci Evleri’nde pesin ödeme halinde de cazip indirim firsatlarinin sunuldugunun da altini çizdi. 

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account