Gelistirdigi yenilikçi ürün çözümlerle yapi kimyasallarina öncülük eden Kalekim, adini tozumama özelliginden alan ürünü ‘Kalekimtozumaz’ ve ayni özelligi tasiyan derz dolgu ürünü ‘Ultrafuga Flex Tozumaz’ ile ustalara saglikli uygulama ve son kullaniciya daha temiz çevre bir ortam sagliyor

Yazar:Editor
13.02.2020
517

Ambalaj içerisinde toz halde bulunan çimento esasli ürünler, su veya sivi bilesenleriyle karistirilip hazirlanmalari için kaba alindiklarinda toz taneciklerinin etrafa dagilmasi kaçinilmaz oluyor. Bu durum ise uygulayicilar için rahatsiz edici bir durum teskil ediyor. Özellikle iç mekanlarda bunun önüne geçebilmek amaciyla tozumayan yapistirici ve derz dolgu malzemesi kullanilarak, daha temiz ve saglikli bir ortam saglamak mümkün.

Hem ustalara hem de mekan sahiplerine rahat bir nefes aldiriyor

Kalekim’in uygulayicilar ve profesyoneller için saglik ve konforlu bir çalisma alani sunan C1TE sinifi yapistirma harci Kalekimtozumaz, tozumayi minimuma indiren özelligiyle ev ya da ofislerinde yenileme ve tadilat yaptiran mekan sahiplerine rahat bir nefes aldiriyor. Özel formülü sayesinde ambalajindan bosaltilirken ya da karistirilirken tozumayan Kalekimtozumaz, kullanim alaninda da toz bulutu olusturmayarak, kirden uzak, saglikli bir çalisma alani yaratiyor. Uzun çalisma süresine sahip, çimento esasli, kayma özelligi azaltilmis, tek bilesenli ve tozumayan seramik yapistirma harci Kalekimtozumaz, seramik üstü seramik kaplamalarinda ve beton, siva, sap gibi yüzeyler üzerinde rahatlikla uygulanabiliyor.

Ultrafuga Flex Tozumaz zor kirleniyor, kolay temizleniyor

Kalekim’in yüksek esneklige sahip ürünü Ultrafuga Flex ise, 2 mm’den 2 cm’ye kadar genis bir aralikta uygulamaya imkani tanimasinin yani sira ‘Tozumaz’ versiyonuyla, özellikle kapali alanlarda daha konforlu bir uygulama imkani sagliyor. Dis cephe, balkon, teras, alttan isitmali sistem, depo gibi yogun yaya ve yük trafigi ile ani isi degisimlerinin oldugu yerlerde güvenle kullanilan Ultrafuga Flex Tozumaz; banyo, dus tuvalet gibi islak hacimlerde, mutfak gibi kolay kirlenebilen mekanlarda özellikle tercih ediliyor.

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account