Her ürününü, patentli ve en son teknoloji kullanarak, endüstri standartlarina uygun sekilde tasarlayan, 20 farkli ülkede 90 farkli noktada bulunan Bambi Yatak, piyasaya sürdügü Ar-Ge harikasi ürünleriyle uyku konforundaki iddiasini korumaya devam ediyor. 365 gün boyunca hiz kesmeden Ar-Ge çalismalarina devam eden Bambi, her yil cirosunun yüzde 1’ini Ar-Ge yatirimlarina ayiriyor. 40.000 m2’lik kapali alanda is süreçlerini yöneten marka, iki farkli departmandan olusan Ar-Ge ekibinin destegiyle sürdürülebilir sistemlerini gelistiriyor

Yazar:Editor
14.02.2020
739

Inovasyonun, uzun vadede isletmelerin verimliligini arttirdigi ve rekabette üstünlük sagladiginin farkindaligiyla ürünler gelistiren Bambi Yatak, Ar-Ge destekli inovasyon harikasi ürünleri ile sektördeki farkini ortaya koyuyor. Bambi Yatak son bir yilda, vücuttaki manyetik düzensizligi uyku esnasinda düzenleyen Magnasand Therapy Yatak ile sadece tek bir dokunusla bazalarin kolayca ve güvenle açilip kapanmasini saglayan Magic Touch sistemlerini yatak sektörüne kazandirdi.

Magic Touch sistemi ile bazalar artik tek bir dokunusla açiliyor

Bambi mühendisleri tarafindan tasarlanan Magic Touch sistemi; hiçbir güç kullanmadan, sadece tek bir ayak hareketiyle bazalarin kolayca açilmasina olanak taniyor. Baza kaldirip indirirken olusabilecek kötü senaryolara da son veren Bambi Magic Touch sistemi, özellikle hamilelerin, yaslilarin ve bel agrisi çekenlerin isini kolaylastiriyor. Sistem, Türkiye’de ve dünyada ilk kez Bambi Yatak tarafindan gelistirildi.

Bambi, 30 bin adet yatakla 15 farkli ülkede stres azaltiyor

Magnasand Therapy Yatak, gün içinde maruz kalinan teknolojik aygitlarin kirliligi, sehir hayatinin yipratici kosullari gibi sebeplerle artan manyetik düzensizligi uyku sirasinda düzenliyor ve vücuttaki onarim mekanizmalarini hareketlendirerek stresten arindiriyor. Içerisinde bulundurdugu 20’ye yakin mineral ve bilesen ile iyilestirici kum olarak adlandirilan, agir materyaller içermemesi sebebiyle de “dünyadaki en kaliteli çesit” olarak nitelendirilen “Ünye Manyetik Siyah Kum” ile tasarlanan Magnasand Therapy Yatak için reklam, lansman ve Ar-Ge çalismalariyla 5,5 milyon TL yatirim yapildi. Bugüne kadar 30 bin adet Magnasand Therapy üreterek pazara süren Bambi, ayrica ürünü 15 farkli ülkeye de ihraç ediyor.

“Yeni nesil teknolojilerle konforu bir arada sunan yataklar üretiyoruz”

Bambi Yatak olarak her yil cirosunun yüzde 1’ini Ar-Ge’ye ayirdiklarini altini çizen Bambi Yatak Yönetim Kurulu Üyesi Emre Gökmen, arastirmaci insan gücüyle inovatif ürünler gelistirdiklerini söyledi. Bu bakis açisiyla Ar-Ge yapmadan gelecegin ekonomik kosullarinda var olunamayacaginin altini çizen Gökmen, “Hem sektör hem de Bambi Yatak olarak Türkiye’nin 2023 vizyonuna ulasmasi için çalismalarimizi sürdürüyoruz. Biz biliyoruz ki sektörde söz sahibi olabilmek için Ar-Ge ve inovasyona yatirim yapmak sart. Bambi olarak bu iki parametre ile tüm is süreçlerimizi yönetiyoruz.” dedi ve ilave etti, “Yatak, kumaslarindaki darbe testi ve süngerlerdeki çökmelere dayaniklilik testi gibi testlerden geçmeden Bambi fabrikasina gelmiyor. Bu süreçler bekledigimiz gibiyse üretim sürecine kendi materyallerimizi dahil ederek is süreçlerinin devamliligini sagliyoruz. Tabii bu nokta da kendi test ekibimizle (içerimizde test ekibimiz var) önce bir kullanim sagliyoruz. Bunlarda herhangi bir problem olursa hemen müdahale ederek sorunu ortadan kaldirmayi amaçliyoruz. Bambi Yatak olarak hem müsteri portföyü hem de üretim hattini gelistiren, inovasyona ve gelisime önem veren bir firmayiz. Hedefimiz her zaman yeni nesil teknolojilerle konforu bir arada sunan yataklari müsterilerimizle bulusturmak. Bu hedeflerimize ulasmak için çalismalarimizi sürdürüyoruz.”

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account