1.500’ü askin tüketici ve uzmanlardan olusan, 15 kisilik Mutfakta Inovasyon Ödülü jürisi ayni fikirde: GROHE Zedra SmartControl, “Mutfak Eviye ve Armatürleri” kategorisinde, “KitchenInnovation of the Year 2020” ödülüne layik görüldü. Sezgisel olarak kullanilan, zamanin ötesine geçen batarya, özellikle kullanim kolayligi, inovasyon, ürün faydalari, tasarim ve ergonomi kriterlerinde gönülleri fethetti

Yazar:Editor
14.02.2020
507

Gipta ile bakilan bu ödülü ardi ardina üçüncü defa kazanan GROHE, ayni zamanda, “En Sevilen Marka - Altin” unvanini da kutladi. Bu ödül, sadece üç yilda bir, üç yil boyunca ortalamanin üzerinde tüketici odakliligi ve tutarli marka gücü sergileyen markaya veriliyor. “Bir defa daha kritik tüketici jürisini ikna edebilmis olmaktan ve artik ayni zamanda mutfaklarin en sevilen markalari arasinda degerlendirilmekten büyük bir mutluluk duyuyorum,” diyen GROHE EMENA Su Sistemleri, Filtrasyon, Mutfak Kanali Kidemli Baskan Yardimcisi Andrea Bußmann, sözlerini söyle sürdürdü: “Ödül, GROHE’yi mutfakta da tüketicilerin ilk seçenegi olarak konumlandirma iddiamiza vurgu yapiyor. Mutfak eviyeleri, bataryalari, su sistemleri ve aksesuarlarindan atik ayristirma sistemlerine kadar her seyi içeren, mükemmel uyuma sahip bir ürün portföyünü tek bir kaynaktan sunuyoruz.”

Biçim ve fonksiyonun mükemmel etkilesimi

GROHE Zedra SmartControl, Zedra ürün yelpazesinin tipik indirgenmis tasarimini sunuyor. Sürdürülebilir ve sezgisel SmartControl teknolojisi ile birlikte, batarya sadece lavaboda gerekli tüm fonksiyonlari karsilamakla kalmiyor, ayni zamanda su akis hizinin hassasiyetle ayarlanmasina da imkan veriyor. Su akisi, bir batarya kolu ile degil, tek bir butona basilarak kontrol ediliyor ve ayni zamanda eller serbest degilken bilek veya dirsek ile kolaylikla çalistirilabiliyor. Arzulanan yogunluk, sadece basmali buton çevrilerek önceden ayarlanabiliyor. Su sicakligi, batarya gövdesinin üzerindeki karistirma valfi saga veya sola döndürülerek kullanici tarafindan rahatlikla ayarlanabiliyor. Daha yüksek sürdürülebilirlik ve daha düsük su tüketimi için bir avantaji da, istenildiginde otomatikman önceden standart olarak seçilebilen ekonomik Eco ayari sunuyor.

Tüketicilerden, tüketiciler için

Bagimsiz LifeCare Inisiyatifi tarafindan verilen ödülün onay mührü, güvenilirligi ve iletisimde seffaf ve itibari temsil ediyor. Dünyanin dört bir yanindaki tüketicilere satin alim kararlarinda yardim eden basit ve objektif bir araç vazifesi gören mühür, “tüketicilerden, tüketiciler için” verilmis bir tavsiye özelligini tasiyor. Ödül töreni, 8 Subat 2020 tarihinde, Frankfurt’taki en büyük uluslararasi tüketici ürünleri fuari “Ambiante”de gerçeklestirildi.

International Forum Design GmbH de ikna oldu

Zedra SmartControl, Colors koleksiyonu ile yakinlarda “2020 iF altin ödül”e layik görülen SmartControl serisinin bir parçasi. Ürünlerin tüketici faydalari, kalite ve tasarimi konusunda ikna olan bir baska kurulus da merkezi Almanya’nin Hanover sehrinde bulunan, dünyanin en eski bagimsiz tasarim kurumu International Forum Design GmbH oldu. Jüri üyeleri, aldiklari karari, “Bu batarya koleksiyonu, kullanici deneyimini tasarimin merkezine yerlestiriyor! Jüri heyeti de, mükemmel isçilik, üretim kalitesi ve her mutfaga kusursuz sekilde entegrasyondan etkilendi,” seklinde açikladi.

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account