Form Sirketler Grubu, 55 yildir oldugu gibi bugün de tüm paydaslari ve sektör profesyonellerinin gelisime katki saglama ilkesiyle hareket etmeye devam ediyor. Bu amaç dogrultusunda, Form Sirketler Grubu istiraki Form MHI Klima Sistemleri, Ege Bölgesi’ndeki ve Gürcistan Tiflis’teki yetkili servislerine egitim düzenledi

Yazar:Editor
14.02.2020
771

Türkiye genelinde 200’ü askin yetkili servisi bulunan Form MHI Klima Sistemleri, servis personellerinin teknik bilgisini ürünlerdeki son teknolojik gelismelere paralel olarak sürekli güncel tutmak amaciyla kapsamli egitimler düzenliyor.

Bu yilki egitimlerine Ege Bölgesi’nden baslayan Form MHI Klima Sistemleri, bölgede bulunan 34 servis firmasiyla bir araya geldi. Egitim kapsaminda split klima cihazlarinin genel özellikleri, montaj ve ariza konularinin yani sira yeni nesil çevreci R32 gaz özellikleriyle ilgili de bilgi verildi. 2 gün süren egitimlere, 34 servis firmasindan 68 kisi katildi.

Egitimlerin yurtdisi ayaginda ise, Gürcistan’da bulunan Mitsubishi Heavy servislerine bireysel klimanin yani sira VRF klima sistemleriyle ilgili de bilgiler aktarildi. Form MHI Klima Sistemleri’nin Gürcistan’da bulunan partner firmasi ICE Ltd. önderliginde düzenlenen egitim programi 3 gün sürdü. 60 personelin katildigi egitimler kapsaminda KX sistemler, montaj ve devreye alma kurallari, bireysel ve merkezi kontrol sistemleri, ariza çözümleri gibi konularda bilgi verildi.

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account