İnşaat müteahhitliği ve gayrimenkul geliştirme alanlarında köklü tecrübeye sahip Bahaş Holding, Ekonomist& Capital dergilerinin düzenlediği Real Estate Stars/ Gayrimenkul Liderleri Zirvesi’nde; 2019 yılında “Türkiye’nin en fazla konut üreten şirketi” kategorisinde 1’incilik ödülüne layık görüldü

Yazar:Editor
17.02.2020
396

Konut ve ticari gayrimenkul alanında 2019 yılında öne çıkan şirketlerinin ödüllendirildiği Real Estate Stars/ Gayrimenkul Liderleri Zirvesi;30 yıldan bu yana, inşaattan sağlığa, turizmden oyuncağa, akaryakıttan yapı malzemelerine kadar 8 farklı sektörde faaliyet gösteren Bahaş Holding’e ödül getirdi. Ekonomist&Capital dergilerinin düzenlediği zirvede Bahaş Holding,2019 rakamlarına göre;“Türkiye’nin en fazla konut üreten şirketi”kategorisinde 1’inciliködülü almaya hak kazandı. Öte yandan Bahaş Holding, Türkiye’nin adet bazında en çok konut satışı yapan şirketleri arasında da 3’üncüsırada yer aldı.

Bahaş Holding adına ödülünü alan Bahaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Saim Bahadır konuya ilişkin şu değerlendirmede bulundu:

“Holdingimizin köklü tecrübesi bize ödül kazandırdı”

"Bugün burada bize layık görülen ödül, holdingimizin 30 yıllık deneyiminin bir yansımasını oluşturuyor. İnşaat müteahhitliği ve gayrimenkul geliştirme konusunda edindiğimiz köklü tecrübe ile sadece proje üreten değil, gayrimenkul ve inşaat sektörü için yeni açılımlar yaratan bir holding haline dönüştük. Gayrimenkul ve inşaat sektöründe edindiğimiz tecrübeyi, bu güne kadar imza attığımız 4 farklı projemizle yatırımcılarımıza yansıttık. Hayata geçirdiğimiz projelerimiz, gelişim ve inşaat aşamasına kadar uzanan süreçte holdingimizin imzasını taşıyor. Yeni dönemde, yeni projelerimizle sektördeki öncü konumumuzu daha da yukarılara taşıyarak, gayrimenkul ve inşaat sektörüne yeni açılımlar kazandırmayı sürdüreceğiz.”

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account