“Simple is Beautiful” (Yalın Güzeldir) felsefesini uluslararası tasarımcıların koleksiyonlarıyla buluşturan Şişecam’ın global tasarım markası Nude, koleksiyonlarını bu yıl 07 -15 Mart tarihleri arasında Viaport Marina Tuzla’da gerçekleştirilen Boat Show Tuzla Kara Fuarı’nda ziyaretçilerin beğenisine sundu. Nude’un yeni “Marine” konseptli bardağı ziyaretçilerin büyük beğenisini topladı

Yazar:Editor
24.03.2020
1079

Nude’un yepyeni ve çok amaçlı “Marine” bardağı 

Şişecam’ın global tasarım markası Nude, işlevsel bir tasarıma sahip yepyeni Marine bardaklarını Boat Show Tuzla Kara Fuarı’nda deniz tutkunlarıyla buluşturdu. Kahve, şarap, viski, su, meyve suyu gibi pekçok içecek için çok amaçlı kullanılabilen bardaklar, dalgalı denizler ve zorlu koşullar için ideal. Deniz tutkunlarına özel tasarlanan, bulunduğu zemine adeta tutunan ve kaymayan, Marine bardaklar, deniz tuzuna da oldukça dayanıklı. Tüm bu özellikleri ile fuarda tekne sahiplerinin büyük beğenisini toplayan Marine bardakları, bulaşık makinesinde de kolayca yıkanabiliyor ve çizilmiyor.   

Boat Show Tuzla Kara Fuarı’na renk katan diğer Nude koleksiyonları

Türkiye’de denizcilik sektörünün nabzının tuttulduğu Boat Show Tuzla Kara Fuarı’na bu yıl ilk kez katılan Nude,  36 metre karelik standında farklı konspetlerdeki koleksiyonlarını sergiledi. Güçlü, zarif, eğlenceli tasarımı ile öne çıkan ve miksolojistlerin büyük beğenisini toplayan ödüllü Hepburn koleksiyonu, şarap ve şampanya kadehlerinden oluşan Zero ailesinin bir tüy kadar hafif ama çok daha ince yeni üyesi Ghost Zero koleksiyonu, her bir parçası şık bir elbisenin pililerine benzeyen dikey damlalara sahip bardaklardan oluşan Wayne koleksiyonu, Fransızların ünlü şapkası “Beret”ten ilham alan ve üç boy zarif saklama kaselerinden oluşan Beret koleksiyonu, Nude’un deniz tutkunları ile buluşturduğu koleksiyonlardan bazılarıydı. Ayrıca Savage, Ace, Caldera, Stem Zero, Big Top, Alba, Chill, Memento Mori, Islands, Egoist, Fumo, Camp, Altruist, Shade, Balance, Parrot ve Ecrin koleksiyonları da Boat Show Tuzla Kara Fuarı’na renk katan diğer Nude koleksiyonları oldu. 

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account