Retro tarz dekorasyon trendi yeni yıla da damgasını vuracak. Yaşam alanlarında eski ve yeni parçaları, renkleri ve canlılığı bir araya getiren bu stilin olmazsa olması ise dinamik tonlarla mekanları hareketlendirmek

Yazar:Editor
26.03.2020
745

Türkiye’nin ilk mat ve dekoratif cam üreticisi Yorglass’ın füme, bronz, mavi, yeşil ve pembe renklerden oluşan renkli retro cam serisi mekanlara estetik ve renkli bir görünüm katıyor.

Camın kalitesini ve estetik görünümü mekanlara taşıyan Yorglass’ın Satina markasıyla geliştirdiği renkli retro cam serisi; dekorasyonunu yenilemek, renklendirmek ve retro stilini uygulamak isteyenler için şık bir tamamlayıcı oluyor. Işık geçirgenliği ve dayanıklı olmasıyla fark yaratan renkli retro cam serisi, dokunulduğunda ipeksi bir his vermesi ve parmak izi tutmama özelliği ile de mekana estetik bir dokunuş katıyor. Füme, bronz, mavi, yeşil ve pembe renk seçenekleriyle dekorasyonun şık bir tamamlayıcısı olan seri, yaşam alanlarının hemen her yerinde kullanılarak retro stilini mekanlara taşıyor.

Mekanların ambiyansını renklerle değiştirin

Dekorasyonda küçük dokunuşlarla büyük efektler yaratmanın yolu değişik ve renkli malzemelerin kombinini doğru yapabilmekten geçiyor. Sağlıklı ve dayanıklı bir malzeme olan camı sanata dönüştüren renkli Retro cam serisini dilenen yerde separatör gibi kullanmak mümkün. Canlı renkleriyle ortama dinamizm katan seri, dekorasyonda retro ve modernin ötesine geçerek farklı bir ambiyans yaratmak isteyenler için de ilham veriyor.

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account