Akkuş Gayrimenkul’un Lübnanlı ortağı ile kurduğu BOSS4 Gayrimenkul İnşaat’ın ilk projesi Alya Grandis, işini evine taşıyanlar tarafından ciddi talep görüyor. 6+2 ve 7+2 büyüklükleriyle, ev ve iş yaşamını tek bir konutta buluşturan projedeki dubleks daireler, korona günlerinde değişen yaşam koşullarına üst düzey konfor kazandırıyor. Hemen teslim avantajına da sahip olan dubleks dairelerin fiyatları, 1 milyon 950 bin TL’den başlıyor

Yazar:Editor
12.05.2020
943

Koronavirüs nedeniyle iş yaşamının evden sürdürülmesi, konutta aranılan özellikleri de yeniden tanımladı. Bu durum, işteki ofis ortamını evlerinde de yaratmak isteyenleri geniş ve konforlu konut arayışına yönlendirdi. Akkuş Gayrimenkul’ün Lübnanlı ortağıyla kurduğu BOSS4 Gayrimenkul İnşaat’ın ilk projesi olarak Beylikdüzü’nün en çok değerlenen bölgesi Adnan Kahveci bulvarında inşa edilen Alya Grandis, iş yaşamını evlere sığdırmak isteyenleri aradıkları konforla buluşturuyor. 2 kata yayılan dubleks daire seçenekleri ve sunduğu üst düzey konfor ile bölgedeki diğer projelerden ayrışan projede, 328 ve 372 metrekare büyüklüklere sahip, 6+2 ve 7+2 dubleks konutların bir katı ofise dönüştürülebiliyor. Kalabalık ailelerin de ilk tercihi olan dubleks daireler, merkezi lokasyonuyla da kazançlı yatırım avantajını zirveye taşıyor.  

Geniş daire seçenekleri talepte ilk sıraya yükseldi

Koronavirüsün yatırımcıların konuttan beklentisinde de değişiklik oluşturduğunu belirten Akkuş Group Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Akkuş, “Yatırımcıların öncelik sıralaması değişim gösterdi. Evde geçirilen sürenin uzaması ve ofislerin evlere taşınması, geniş daire beklentisi ilk sıraya yükseldi. Yaşamın evden sürdürülme eğilimi kabul görmeye başladı. Ama üst düzey yaşam beklentisinde ciddi bir artış söz konusu. Bunu projemizdeki dubleks dairelere gelen talepte çok net görüyoruz” diye belirtti.

Üst düzey yaşam ve iş konforu 

Alya Grandis projesiyle geniş daire beklentisi içerisinde olan yatırımcıları üst düzey yaşam alanlarıyla buluştururken, onlara iş ve ev yaşamını tek bir konutta sürdürme imkanı yarattıklarını işaret eden vurgulayan Akkuş Grup Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Akkuş, projeye ilişkin şu bilgileri paylaştı:

 “100 milyon TL’lik yatırımla, 8 bin metrekarelik arsa ve 25 bin metrekarelik inşaat alanı üzerinde, 5 katlı, 10 blokta 100 daire olarak inşa ettiğimiz projemizi, erken teslim geleneğimizi bozmadan, geçtiğimiz yıl teslim ettik. Projemizin son aşaması olan dubleks dairelerin de yapımını tamamlayarak satışa sunduk. Dubleks daire seçeneklerimiz, konumu, büyüklüğü, sunduğu üst düzey yaşam konforu ve sağladığı yüksek katma değerle ev ve iş yaşamını tek bir konutta sürdürmek isteyenlere tek başına en doğru cevabı veriyor. 6+2 ve 7+2 büyüklüklere sahip, 2 kata yayılan dairelerimizin bir katı istenildiğinde home ofise dönüştürülebiliyor.”

Yaşam Vadisi’ne 2 dakika uzaklıkta

Yanı başında bulunan bin dönümlük Yaşam Vadisi’ne 2 dakikalık bir mesafede yar alan projede; kapalı yüzme havuzu, kameriyeler, yürüyüş alanları, süs havuzları, çocuk oyun alanları, fitness salonları, basketbol ve voleybol sahaları, fitness merkezi, otopark, sauna, sosyal donatı alanları ve Türk hamamı bulunuyor. 7/24 güvenlik hizmetinin verildiği projede, kamera sistemi, duman ve yangın alarmı gibi önemli güvenlik sistemleri de bulunuyor. Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun olarak, modern mimari konseptinde inşa edilen projenin bahçe katlarında, bahçe terasları yer alıyor. Ayrıca her dairede 2 balkon bulunuyor.

Metrobüse 7 dakika…

Alya Grandis projesi; AVM, hastanelere ve eğitim kurumlarına çok yakın yakın mesafede yer alıyor. Metrobüse 7 dakika uzaklıkta bulunan proje; TEM bağlantı yoluna 5 dakika civarında yer alan  ToriumAVM’ye 10 dakikalık uzaklıkta konumlanıyor.

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account