Türkiye'nin önde gelen kurum ve kuruluşlarının katılımıyla 150’yi aşkın üyeye ulaşan Etik ve İtibar Derneği (TEİD) üyeleri arasına, 1978’de kurulan ve Demir – Çelik üretiminde lider firmalar arasında yer alan Çağ Çelik de katıldı

Yazar:Editor
23.06.2020
1827

Etik ve İtibar Derneği (TEİD), üye sayısını arttırmaya devam ediyor. İş etiği ilke ve değerlerinin şirketlerin tüm idari ve ticari fonksiyonları tarafından benimsenmesi ve bir iş yapma biçimi haline gelmesi hedefiyle 2010 yılında kurulan TEİD, bugün GSMH'nın yüzde 15'ini oluşturan ve 250 binin üzerinde çalışanı istihdam eden önde gelen kurum ve kuruluşlardan oluşuyor. İş dünyasının yoğun desteğiyle üye sayısını düzenli olarak artıran TEİD’in yeni üyesi ise, Demir-Çelik üretiminde lider firmalardan olan Çağ Çelik A.Ş oldu.

Üretimine 1978’de nervürlü demirçelik ürünleri ile başlayan Çağ Çelik, değişen pazar talepleri doğrultusunda en son teknoloji ile uluslararası standart ve normlarda hem sıcak haddeleme hem soğuk haddeleme ile ürün ve kalite çeşitliliğini artırarak, demir çelik sektörünün liderleri arasına girmiştir.

Kaliteli ürün ve müşteri memnuniyeti odaklı, insana ve çevreye duyarlı çalışmayı hedef edinen Çağ Çelik hem yurt içinde hem de yurt dışında 120 ülkeye ihraç yapan demir çelik üreticisi olup, ülkemizde üretilmeyen kalite ve ebatları üretmeyi misyon olarak belirleyen firma hem bölge ekonomisine hem de ülke ekonomisine katkı sağlayamaya devam etmektedir.

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account