Tansa Turnike yurtiçi satış müdürü Murat Demirhan, Okul, Kampüs ve Öğrenci Güvenliğinin önemini ve çözüm yollarını değerlendirdi

Yazar:Editor
29.06.2020
1168

Geçiş kontrol ve turnike sistemlerine ihtiyaç duyulan her alanda olduğu gibi okul, öğrenci ve kampüs güvenliğinde de Tansa Turnike pazar lideri konumundadır.

Tansa, çözüm odaklı ürün geliştirme anlayışını okul ve kampüs güvenliği alanında da ön plana çıkarmıştır. Ürün çözümleri içerisinde okul öncesi ve ilköğretim seviyesindeki okullarda, çocuk yaş grubunun davranış ve kullanım alışkanlıkları dikkate alınarak tasarlanan ürünler olduğu gibi yurdumuzun birçok köklü üniversitesi ve akademik kurumunda da yüksek güvenlik kriterlerini sağlayan modellerle Tansa markası tecih edilmiştir.

Tansa’ nın okul ve kampüs güvenliğine bağlı olarak kütühane, yemekhane, spor salonları gibi yine eğitim kurumları bünyesinde faaliyet gösteren alanlar için de birçok ürün modeli bulunmaktadır. Bu alanlarda faaliyet gösteren birçok yazılım-donanım ve entegrasyon firması da aynı zamanda Tansa’ nın çözüm ortakları arasında yer almaktadır. Tansa, bu firmalarla geliştirdiği çözüm ortaklığı ile bugün birçok okul ve kampüste; öğrenci ve ziyaretçi takibinden, ödeme sistemli yemekhane ve kütüphane çözümlerine kadar birçok çözüm içerisinde ürünleriyle yer almıştır.

2019 yılında 100’ün üzerinde eğitim projesinde yer alan Tansa Turnike, çözüm odaklı ürün ve hizmet anlayışı ile güncel projelere de katkı sağlamaya devam edecektir.

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account