Düğün sezonun yeniden başlamasıyla birlikte yaşanan hareketlilik mobilya siparişlerine de yansırken, yuva kuran çiftler, yüzde 40’a varan indirimlerle evlerini döşeyebiliyor

Yazar:Editor
21.07.2020
1464

“Tasarımla Mutluluğun Birleştiği Nokta” Evgör, evlilik planı yapan çiftlere, mobilyalarını avantajlı fiyatlarla alma fırsatı sunuyor. 15 Ağustos’a kadar devam edecek Bayram Kampanyasında, Evgör Mobilya’nın 2020 koleksiyonundan en özel yatak odası, yemek odası ve oturma takımı modellerinin bir arada sunulduğu düğün paketlerinde yüzde 40’a varan indirim uygulanıyor. Ayrıca çiftler, beğendikleri ürünlere dilerlerse 36 ay taksit fırsatıyla sahip olabiliyor. Yeni ev kuracaklar, online mobilya mağazası Evgor.com.tr üzerindeki onlarca farklı düğün paketi içinden beğendiklerini sipariş edebildikleri gibi, 2020 tasarımı ürünler arasında seçim yaparak kendi düğün paketlerini de oluşturabiliyor.

Evgör Mobilya’nın Bayram Müjdesi Kampanyası hakkında detaylı bilgi almak isteyenler, Türkiye’nin her yerinden 444 888 6 numaralı telefonu arayabilir ya da alışveriş için Evgör mağazasını ve www.evgor.com.tr adresini ziyaret edebilirler.

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create Account



Log In Your Account