Tansa Genel Müdürü Yalçın SARI, Pandemi Sürecini Ve Sonrasını İnşaat & Yatırım'a Değerlendirdi

Yazar:Editor
04.08.2020
6031

İçinde bulunduğumuz pandemi sürecini nasıl değerlendiriyorsunuz. Olumsuz etkilerinden kısaca bahseder misiniz?

Dünya olarak çok ciddi can kayıplarının olduğu kritik bir süreçten geçiyoruz. Sürecin olumsuz etkileri hala devam etmekte maalesef...! Bizde Tansa olarak bu süreçte şirket personellerimizin sağlık güvenliği için tüm tedbirlerimizi üst seviyede tutarak önlemlerimizi aldık ve çok mutluyuz ki herhangi bir vaka ile karşılaşmadık. Arkasından gelen ekonomik kriz tüm dünya ülkelerini derinden etkiledi.

Ülkelere giriş çıkışların yasak olması, ihracat gücünün düşmesi ile dünya ekonomisini ciddi oranda sarsılması, pandemi süresinin getirdiği en olumsuz etkiler arasında yerini aldı..

İnsan sağlığına yönelik geliştirdiğimiz yeni ürünümüzden ve faydalarından genel olarak bahseder misiniz?

Tansa olarak Pandemi sürecinde insan sağlığına fayda sağlamak adına hijyen projemizi geliştirdik. “Dezenfeksiyon Sistemleri” ve ürün gruplarının Ar-Ge hazırlık sürecini tamamlayarak, dünya insanının kullanımına sunduk.

Dezenfeksiyon geçiş sistemlerimiz access kontrol, termal kamera kontrol, ateş kontrol, maske kontrol, yüz tanıma kontrol, ağırlık kontrol gibi güvenli geçiş ve takip kontrol sistemleri entegreli bir şekilde çalışabilir.

Turnike geçiş sistemlerimize vücut sıcaklığı, maske kontrolü gibi kontrol sistemlerini entegre ederek insanları kontrol bölgesine ve geçiş yönüne doğru yönlendirme yapabilmekteyiz.

Turnikelerimize el dezenfektan sistem entegrasyonları ile el dezenfektanı kullanmadan insan geçişine izin vermeyerek el hijyenini kontrol altına alabilmekteyiz.

Özetle; Tansa olarak güvenli geçiş turnikelerimizle hizmet verdiğimiz havaalanları, stadyumlar, metrolar, okullar, kamu kurumları, plazalar, hastaneler, üniversiteler, okullar, çocuk oyun alanları gibi insan geçişlerinin yoğun olduğu yerlere yeni ürünlerimiz ve geçiş sistem çözümlerimizle sağlıklı hijyenik geçişlerle de hizmet vermeye hazırız.

Yeni dönemle ilgili öngörüleriniz nelerdir?

Normalleşmeye başlamış olduğumuz şu dönem de; Tüm sektörlerin, uzun vadede pandemi sürecine katkı sağlayacak, insan hayatını kolaylaştıran çözümler üretmesi ve geliştirmesi yüksek ölçüde yeni döneme fayda sağlayacaktır..

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account