Tansa Yurtiçi Satış Müdürü Murat Demirhan bina otomasyon sistemleri hakkında bilgi verdi

Yazar:Editor
04.08.2020
867

Günümüzde birçok yapının akıllı bina otomasyon sistemlerine sahip olduğunu görüyoruz. En sade haliyle müstakil bir bina da bile CCTV ve İnterkom sistemlerini görmeniz mümkün.

Bizim de “Bina Otomasyon Sistemleri” alanında faaliyet gösteren birçok firma ile çözüm ortaklıklarımız ve üretici-bayi ilişkimiz bulunuyor. Tansa olarak bu firmalarla birlikte birçok entegre sistem projesinde ürünlerimizle yer aldık.

Tabi ki turnikelerin bütün olarak değerlendirdiğimiz bu sistemin önemli bir parçası, kartlı geçiş ve fiziki bina güvenliği açısından önemli bir tamamlayıcı unsur olduğunu belirtebiliriz. Tansa turnike olarak birçok farklı alanda birçok farklı amaçla kullanılacak modele ürün gamımızda yer veriyoruz. Ürünlerimizi tasarlarken dikkat ettiğimiz en önemli detaylardan biri ürünün kullanım amacı ve niteliğidir. Çok iyi üretim imkanlarına sahip olabilir, çok kaliteli turnikeler tasarlayabilir ve üretebilirsiniz. Ancak yaptığınız ürün bir plazanın girişinde personel girişi için kullanılırken bir havaalanı girişinde valizli yolcu kullanımına uygun olmayabilir. Tansa’yı rakiplerinden ayıran en büyük farklardan biri de bu aşamada ortaya çıkıyor. Bugün havalimanlarından raylı sistem hatlarına, hastanelerden çok katlı ticaret ve yaşam merkezlerine, stadyumlardan veri merkezlerine kadar birçok alana özel turnike ve geçiş kontrol çözümünde Tansa’ nın imzası yer alıyor. Dolayısıyla tüm bina otomasyonlarına entegre olabilen, hepsinde ihtiyaca yönelik eksiklikleri kusursuz şekilde tamamlayabilen bir oyuncu haline geliyorsunuz.

Tansa Turnike olarak önümüzdeki dönemlerde de gelişmiş ürün ve çözümlerimizle sisteme katkı sunmaya, birçok niş projede yer almaya devam edeceğiz.

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account