Cosentino’nun Mimari Yüzey Endüstrisinde Devrim Yaratan Markası Silestone, Yenilikçi Renkleri Ve Tasarımları İle ‘Bathroom&Kitchen Update Ödülleri 2020’den Ödül Aldı

Yazar:Editor
06.08.2020
1230

Cosentino’nun mimari yüzey endüstrisinde devrim yaratan markası Silestone, yenilikçi renkleri ve tasarımları ile ‘Bathroom&Kitchen Update Ödülleri 2020’den ödül aldı. Bathroom & Kitchen Update Dergisi tarafından düzenlenen ve bu yıl online gerçekleştirilen oylamadan en yüksek oyu alan Silestone, ‘Best Work Surface’ ödülünün sahibi oldu.

Cosentino’nun mimari yüzey endüstrisinde devrim yaratan markası Silestone, Bathroom & Kitchen Update Dergisi tarafından mutfak ve banyo endüstrisindeki en iyi perakendecileri, markaları, kişileri ve hizmetleri ödüllendirmek amacıyla her yıl düzenlenen Bathroom & Kitchen Update Awards 2020’den ödülle döndü. Jüri üyelerinin ve katılımcıların online platform üzerinden yaptığı değerlendirmeler sonucu Silestone, En İyi Yüzey ödülünü kazandı.

“Bu yıl da şaşırtıcı renkler geliştireceğiz”

Cosentino İngiltere Bölge Direktörü Paul Gidley, “Silestone olarak bu yılki online BKU Ödülleri'nde Best Work Surface ödülü aldığımız için çok mutluyuz. Oy veren herkese teşekkür ederiz. İç tasarımda yeni trendler ortaya çıktıkça, yeni renkler ve dokular geliştirmeye devam ediyoruz. Silestone olarak her zaman en fantastik tasarımları ve renkleri yelpazemize eklemeyi hedefliyoruz. Her zaman olduğu gibi bu yıl da yeni ve şaşırtıcı renkler geliştireceğiz” dedi.

25 yıl garantili

Yüksek oranda doğal kuvarstan üretilen Silestone, çizilmelere, lekelere ve darbelere karşı üstün dirence sahiptir. 25 yıl garantili Silestone tezgahlar, evyeler, banyolar, lavabolar, duş tekneleri dahil olmak üzere çok çeşitli uygulamalarda kullanılabilir. Silestone birçok farklı renk, farklı yüzey, farklı kalınlıklar ve formatlarda sunulmaktadır.

Silestone by Cosentino Hakkında
Silestone®, yüzde 94 doğal kuvarstan oluşan, dünyanın lider kuvars yüzey markasıdır. Bu ileri teknoloji malzeme; yüksek leke, darbe ve çizilme direncine, düşük su emme özelliğine sahiptir. Ayrıca başka malzemelerde olmayan bakterilerin gelişmesini önleyici özelliği, 25 yıl ürün garantisi ve sertifikası, üstün destek, Cosentino Group kalitesi ve sorumluluk anlayışına sahiptir. 60’tan fazla renkte, üç farklı yüzeyde ve değişik ebatlarda üretilen Silestone®, geniş boyutları sayesinde ek yerlerini azaltan çok yönlü bir üründür. Bu özellikleriyle Silestone® yüzeyler tüm mutfak ve banyolar, otel, restoran ve laboratuvar gibi yüksek beklentili binalar için son derece uygundur.

Silestone®, geri dönüşümlü Eco Line serisi ile sürdürülebilir inşaat ve tasarım için yeni bir standart oluşturmaktadır. Eco Line ürünleri en az yüzde 50 geri dönüşümlü malzemeden üretilmektedir. Bu öncü ve çevreye duyarlı ürün, doğal kaynakları duyarlı bir şekilde kullanarak şık tasarım ve mükemmel performans sunmaktadır.

Silestone® Dubai-Burj Al Arab, Londra-Wembley Stadyumu, Barcelona- Jean Nouvel’in Agbar Kulesi ve Madrid- Telefónica prestij mağazası gibi dünyanın en eşsiz yapılarında kullanılmaktadır. Ayrıca San Sebastian’daki Basque Culinary Center ile en dikkat çekici restoranlardan David Muñoz’nun DiverXO, Andoni Luis Aduriz’in Rentería’daki Mugaritz, Dani Garcia’nın Marbella’daki Calima ve Sergi Arola’nın Madrid’deki Gastró Arola’nın prestijli mutfaklarında bulunmaktadır. Jose Andrés gibi uluslararası üne sahip şefler en özel tariflerini Silestone® tezgahlarda hazırlamıştır. Cosentino Group 2011 yılından bugüne Dünyanın En İyi 50 Restoranı’nın ve 2015 yılında da “Takip Edilmesi Gereken Ödülü”nün sponsorudur.

 

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account