Yenilikçi ürün ve çözümleri ile sektörde fark yaratan Günsan Elektrik, ürün gamını yeni nesil üretim teknolojisine sahip fabrikasında ürettiği Valta serisini 3 kutuplu ve 4 kutuplu kontaktör ve kablo bağları ile genişletiyor. Uluslararası standartlarla uyumlu, sınıfının en iyisi Valta kontaktörler, güvenliği ve güçlü performansı bir arada sunuyor. Kablo bağları ise dağılan ve birbirine dolaşan tüm kabloları organize ederek,uygulamacılara düzenli bir ortam sağlıyor

Yazar:Editor
12.08.2020
1521

17 bin parçadan oluşan zengin ürün portföyünü Türkiye’nin dört bir yanına ve 50’den fazla ülkeye ulaştıran Günsan Elektrik, pazarın ihtiyaçlarına yönelik yenilikçi ve ekonomik çözümler sunmaya devam ediyor. Bu doğrultuda yeni nesil Valta serisine iki yeni endüstriyel ürün ekleyerek zenginleştiren Günsan, ürün çeşitliliğini artırarak müşteri portföyünü de genişletiyor. Daha fazla mekaniksel ve elektriksel dayanıklılık performansına sahip olan 115-630 Amper aralığında 3 kutup’lu ve 9-800 Amper aralığında 4 kutuplu Valta serisi kontaktörleri, sınıfın en iyisi olarak nitelendiriliyor. Piyasa yer alan benzerlerine göre benzersiz güvenlik özellikleriyle donatılan kontaktörler, güç devrelerini uzaktan kontrol etme imkanı sunuyor. Kablo bağları ise endüstriyel alanda elektrik panosu, bilgisayar, makine gibi ekipman ve cihazlarda bulunan her türlü kabloyu düzenleyerek, organize ediyor.

Yeni pazarların da ihtiyaçlarına uygun olarak ürün gamını sürekli genişleten Günsan’ın yeni kontaktörleri uluslararası standartlara uyumlu olarak üretiliyor. Günsan’ın Avrupa, Asya ve Afrika’da 30 ülkeye ihraç ettiği aksesuar grubu ürünleri, performansları, kaliteleri ve fiyat avantajı ile Türkiye’de ve dünyada kullanıcılarıyla buluşmaya başladı.

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account