Banyo alanları için tasarladığı ve ürettiği yenilikçi ürünleriyle dünyanın önde gelen markalarından Roca, farklı banyolara ve kullanım biçimlerine uygun kompakt tasarımlı Gömme Rezervuar ile beklentileri bir üst boyuta taşıyor. Dayanıklılığı, sesi azaltan izolasyon sistemi ve üstün performansı ile dikkat çeken Roca Gömme Rezervuar, hızlı ve kolay kurulum avantajıyla kamu ve özel alanlar için yeni nesil ve hijyenik bir çözüm sunuyor

Yazar:Editor
08.09.2020
1809

Performansı ve özellikleri ile yeni bir kullanıcı deneyimi vaat eden Roca Gömme Rezervuar, yüksek dayanımı ve gürültüyü azaltan ses yalıtımı ile öne çıkıyor. Yıkama vanası 200 bin yıkama çevrimine imkan tanıyan rezervuar, alanı kısıtlı banyo alanları için birbirinden farklı ve kişiselleştirilebilir kompakt modellere sahip.

400 kg’a kadar direnç garantili sistem

Rezervuarı doldururken yoğuşma ve gürültü seviyesini azaltan, hızlı ve pratik bir şekilde monte edilebilen gömme rezervuar, duvardan kolayca çıkarılan basma butonları ile bakımı da kolaylaştırıyor. 400 kg’a kadar direnç garantisi ile kamu alanları için de yüksek performans ve verimlilik sağlayan Roca Gömme Rezervuar, her banyo alanına uyan zarif tasarımı ile banyolarında özel seçimler yapmak isteyenlerin yeni tercihi olacak.

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account