Bursa’da faaliyetine başlayan Bölge Müdürlüğü yapılanması sayesinde artık Winer Polimer Kapı ve Pencere Sistemleri Güney Marmara Bölge’ye hızlı ve yoğun hizmet sunacak

Yazar:Editor
10.09.2020
828

2011 yılından bu yana, yarım asırlık sanayici kimliğiyle Eryap Grup tarafından üretilen Winer Polimer Kapı ve Pencere Sistemleri, değişmeyen kalitesi, zengin renk seçenekleri ve farklı detaylara yönelik çözümleri ile çok sayıda yurt içi ve yurt dışı projelerinin tercihi oluyor.

Alanında uzman mühendis ve tekniker kadrosu ile hammadde girişinden sevkiyat anına kadar eksiksiz denetimlerle üretilen Winer, “Pencerenin İyisi” mottosuna layık olmak için her gün daha iyiye yol almak için çalışıyor. Tam donanımlı Kalite Kontrol Laboratuvarı'nda yapılan Ar-Ge ve Ür-Ge çalışmalarını satış sonrası müşteri memnuniyeti prensibi ile birleştirerek, sektörü takip eden değil sektöre yön veren lider kapı ve pencere üreticisi olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Bu kapsamda, hizmet alanını genişletmek ve mevcut bayi sayısını artırmak adına Osmangazi / Bursa’da faaliyetine başlayan Winer Bölge Müdürlüğü yapılanması ile artık Bursa, Eskişehir, Kütahya, Bilecik, Balıkesir, Yalova, Çanakkale il ve ilçe merkezleri Pencerenin İyisi - Winer ile çok daha hızlı şekilde buluşacak. Yine aynı adreste Winer ekipleri ile birlikte, Bonus Yalıtım ekipleri de yer alacak olup, bölge müdürlüğü bünyesinde XPS, taş yünü, membran gibi ısı, su, ses ve yangın yalıtımı denince akla gelen Bonus Yalıtım markası da bölgede faaliyetlerini buradan yürütüyor olacak. Kısacası burası sadece bir bölge müdürlüğü değil, yalıtımın merkezi olacak.

Bölge Müdürlüğü binası içerisinde yer alan geniş malzeme deposu sayesinde, stoktan hızlı ürün temin imkanı da sunulacak olması Güney Marmara Bölge Müdürlüğü’nün bir diğer özelliği olarak karşımıza çıkıyor. Bu yönüyle Güney Marmara Bölgesi’nde yalıtılmamış yaşam alanı kalmayacak.

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account