Yenilikçi ürün ve çözümleri ile sektörde fark yaratan Günsan Elektrik, yeni nesil üretim teknolojisi ile ürettiği Valta serisine eklediği Floor serisi ile Avrupa, İngiliz ve Amerikan standartlarına uygun 22 farklı elektrik ve data prizi seçeneği sunuyor

Yazar:Editor
10.09.2020
1721

Tüm güç ve iletişim ihtiyaçlarına yanıt veren priz tasarımlarından oluşan seri, hem ev hem de işyerlerinde masaüstü̈ ve zemin uygulamalarında kullanılabiliyor.

17 bin parçadan oluşan zengin ürün portföyünü Türkiye’nin dört bir yanına ve 50’den fazla ülkeye ulaştıran Günsan Elektrik, sürekli değişen ihtiyaçlara yenilikçi ve ekonomik çözümler sunuyor. Son olarak yeni nesil Valta serisini Floor zemin serisi ile genişleten marka, hem ev hem de işyerleri için esnek kullanım sağlayan, farklı boyda 22 farklı priz seçeneği öneriyor.

Tüm iletişim ihtiyaçlarına yanıt veriyor

Floor serisi yaygın Avrupa, İngiliz ve Amerikan elektrik prizlerine ilaveten telefon, data, HDMI ve USB prizleri içeriyor. Müşterilerinizin internete bağlanabilmesine, televizyon izlemesine veya telefonla görüşmesine imkân sağlayan, tüm güç ve iletişim ihtiyaçlarına yanıt veren seride ayrıca IP44 modeller ve birçok senaryoya uygun masa priz tipleri de bulunuyor.

Hastanelerden evlere, her yerde güven ve konfor

Ticari binalar, toplantı odaları, ofisler, oteller, hastaneler, havalimanları gibi yerlerde ahşap, halı, seramik, granit ve mermer zeminlerde uygulanabilen Floor serisi, zemindeki çirkin kablo karmaşasını ortadan kaldırarak elektrik çarpması ve kablolara takılıp düşme gibi tehlikeleri de önlüyor. Kablo bağlantısı olmayan, mekanlarda daha güvenli ve konforlu bir ortam oluşturan Floor serisi prizleri, çocukları elektrik çarpmasından korumak için de çocuk koruma mekanizmasına sahip.

Şık tasarım, üstün dayanıklılık

Altın ve gümüş rengi olmak üzere 2 zarif rengiyle şık bir görünüm sunan seri, bakır alaşımlı ve alüminyum alaşımlı malzemesi sayesinde dayanıklı ve uzun ömürlü. IP44 ve korozyona da dayanıklı olan floor serisi, uzun yıllar güvenle kullanılacak performansıyla ön plana çıkıyor.

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account