Banyolar için kişiselleştirilebilir pek çok alternatif sunan İsviçreli sıhhi tesisat devi Geberit, kumanda kapaklarıyla kullanıcılara detaylarda özgürlük sunuyor

Yazar:Editor
18.11.2020
1654

Geberit Sigma ailesinden olan Sigma 50 ve Sigma 21 kumanda kapakları, kullanıcının tercihleri doğrultusunda kişiselleştirilebilirken, farklı renk seçenekleri, yüzey kalitesi,  kolay montajı ve pratik kullanımıyla Geberit’in üst düzey performans çözümlerini en iyi şekilde yansıtıyor.

“Tasarım Fonksiyonla Buluşuyor” felsefesiyle ürün gamını sürekli güncelleyen İsviçreli sıhhi tesisat devi Geberit, banyolara son dokunuşu veren kumanda kapaklarıyla da tasarım ve fonksiyonellikteki bilirkişiliğini kanıtlıyor. Geberit imzası taşıyan Sigma 50 ve Sigma 21 kumanda kapakları, kişiselleştirilebilir özellikleri sayesinde banyoları kullanıcının tercihleri doğrultusunda karakterize ediyor. Kolay temizlenebilir basma butonları ile hijyen, çift kademeli deşarj sistemiyle de tasarruf arayışına cevap veren Sigma 50 ve Sigma 21, Geberit Sigma serisi gömme rezervuarlar ile kullanılabiliyor.

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account