Lüleburgaz Belediyesi'nin geçtiğimiz ay yapımına başladığı, tamamlandığında mahalle sakinleri için bir yaşam merkezi haline gelecek olan 8 No'lu Park'taki çalışmalar süratle devam ediyor. Belediye Başkanı Murat Gerenli'nin de incelemelerde bulunduğu park tamamlandığında vatandaşların nefes alacağı bir yeşil alan oluşturulmuş olunacak

Yazar:Editor
24.11.2020
6727

Lüleburgaz Belediye Başkanı Murat Gerenli, Siteler Mahallesi’nde yapımı süratle devam eden 8 No’lu Park’ta incelemelerde bulundu. Çalışmaları bir süre yerinde takip eden Gerenli, alanda çalışan teknik ekipten çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Siteler Mahallesi Açelya ve Filiz Sokak kesişiminde yapımı devam eden 8 No’lu Park hızla yükseliyor. Ekiplerin aralıksız bir şekilde çalışmalarını sürdürdüğü park, yapımı tamamlandığında mahalle sakinlerinin nefes alabileceği bir yaşam merkezi olacak. İçerisinde oyun grupları, tartan pist ve kafeteryasının bulunacağı park, mahalle sakinleri için önemli sosyal ihtiyacı da ortadan kaldırmış olacak.

Gerenli de inceledi

Öte yandan kent genelinde rutin inceleme faaliyetine çıkan Başkan Gerenli de çalışmaları yakından takip etti. Bir süre ekiplerin çalışmalarını izleyen Gerenli, ardından teknik ekipten parktaki yapılan ve yapılacak çalışmalar hakkında bilgi aldı.

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account