Estetik ve fonksiyonu birleştiren tasarımları ile mutfaklara özgün görünümler katan Lineadecor, yeni modeli Sera ile geçmişin çizgilerini yeniden yorumluyor

Yazar:Editor
08.01.2021
1325

Sanat ve tarih mirasından beslenen Sera, eşsiz bir tabloya bakmak gibi…

Her detayı özenle tasarlanmış hatlarını altın dekorla vurgulayan Sera, ihtişamını geçmişteki köklerinden alıyor. Mat lake yüzey ve elmasla desen verilmiş gümüş reflekte camlar Sera’nın büyüleyen tasarımında bir araya geliyor.

Şiirsel görünümü ile etrafınızı saran mutfakta, motifli ayaklarla desteklenen ada ünitesi bir buluşma noktası haline gelerek, paylaşılan keyifli anları, unutulmaz anılara dönüştürüyor. Nostaljiyi modern parçalar ve renklerle dengeleyen Sera, mutfağınızı zamanlar arasında yaşayan özel bir mekâna dönüştürüyor. Her türlü fonksiyonun ayrıcalıklı bir şıklıkla çözüldüğü ve tüm ihtiyaçların karşılandığı mutfakta, taş beyaz tonlu kapaklar ve altın kulpların uyumu öne çıkıyor.

Çıtalı gümüş reflekte camlı kapaklarla, çarpıcı yansımaların hayranlık uyandırdığı eşsiz bir görünüm mutfağınızda sizi bekliyor. Sera, incelikle ele alınan detayları ve motifli yanaklarından, taç ve ışık bantlarına kadar baştan sona uyumlu tüm öğeleri ile göz dolduruyor.

Mutfağınızda vakit geçirmek için sebepler yaratacaksınız!

Tüm Lineadecor mağazalarında ay sonuna kadar geçerli kampanya olanakları, farklı ödeme seçenekleri ve ücretsiz projelendirme, nakliye ve montaj hizmeti ile mutfağınızı yenilemenin tam zamanı.

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account