2021 ilkbahar – yaz sezonu koleksiyonlarında da ustalıkla zarafeti buluşturan Weltew Home’da yeni tasarımlar göz dolduruyor

Yazar:Editor
22.03.2021
697

Yumuşak hatları ve renkleri ile New Zirkon koltuk takımı, rahat ve kullanışlı bir yapı sunuyor. Koleksiyon, karakterize edilmiş formuyla romantik geçişleri tasarımında barındırıyor. 3’lü koltuk seçeneğinde yer alan kolay açılır mekanizma, fonksiyonel yapısıyla kullanıcılar için gündelik hayatı kolaylaştıran bir detay oluşturuyor. Konforlu sırt minderleriyle rahat bir oturum sağlayan New Zirkon takımı, metal ayakları ve dekoratif yastıklarıyla da oldukça şık bir görünüm sergiliyor.

Baharda yeniliğe hazır mısınız?  

Evinde yenilik yapmak isteyenler için en doğru zamanlardan biri bahar aylarıdır. Pozitif bir enerjiyle yaşam alanlarını güzelleştirmek isteyenler için Weltew Home’dan New Zirkon koltuk takımı, oldukça uygun bir model olarak evlere uyum sağlıyor. 

Tüm koleksiyonlarına kalitesiyle özgün bir imza bırakan Weltew Home, yurt içinde ve yurt dışında yer alan mağazalarıyla kullanıcılarına hizmet veriyor.

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account