Güç yönetimi şirketi Eaton, elektronik kontrol sistemleri, güç dağıtımı, kesintisiz güç kaynaklarının yanı sıra endüstriyel otomasyon ve servis alanlarında sektörün pazar liderleri arasında yer alıyor. Eaton, ticari endüstriyel, bina ve konut segmentlerinde ihtiyaçları karşılayacak ve eşsiz koruma sunacak olan olan Power Defense serisinin lansmanını EMEA bölgesinde duyurdu

Yazar:Editor
22.03.2021
916

Eaton’ın piyasaya sunduğu yeni Power Defense kompakt tip devre kesici (MCCB) serisi, şirketin "Zor İşler Bizimle Kolay" sloganını, ticari ve endüstriyel binalar ile konut segmentini de kapsayacak şekilde genişletti. Kompakt bir tasarıma sahip olan devre kesici tüm ürün serisinde ortak bir görünüme sahip olup, tasarım felsefesi ürünün iç tasarımına da yansımaktadır. Power Defence global platformunda seçenek olarak yer alan elektronik Power Xpert Açtırma Ünitesi (PXR), açık tip devre kesicilerde olduğu gibi çok sayıda diğer Eaton ürünlerinde mevcut olan bir açtırma ünitesi. Bu şekilde yüksek seviyede bir sistem standardizasyonu sağlandı.  Ücretsiz indirilebilen Power Expert Protection Manager (PXPM) yazılımı, kullanıcıların bir arayüz aracılığıyla devre kesiciyi kontrol etmesine, test etmesine ve sorun gidermesine olanak tanıyor. Ayrıca Power Defense serisi, Power Xpert Açtırma Ünitesi (PXR) üzerinde bir USB bağlantısıyla, PXPM yazılımı ile kullanıcıya ek bir test kitine ihtiyaç duymadan geçmiş olay özetleri, iyileştirilmiş ve basitleştirilmiş hata tanımlama ve test fonksiyonları için gerçek zamanlı veriler sağlarken, böylece zamandan ve paradan tasarruf edinilmesine olanak tanıyor.

Sınırsız Özelleştirme

Power Defense serisi, 800 A'e kadar termik manyetik akım değerine ve pano imalatında esnekliği sağlamak üzere ürün serisi, 3 ve 4 kutuplu konfigürasyona sahip dört farklı boyuttta mevcut. Ayrıca, ürün platformu, daha fazla özelleştirmeyi sağlayan sahada takılabilir çeşitli aksesuarlarla donatıldı. Ürün portföyü çeşitli modüller, yardımcı kontaklar, çeşitli soketler, motor mekanizmaları, kurma kolu mekanizmaları, artık akım modülleri (RCD'ler), düşük gerilim röleleri, şönt açtırma röleleri ve daha fazlasını içeriyor. Son olarak, Power Defense daha küçük, daha dar ve daha kompakt olan tamamen yeni bir yardımcı kontağa sahip. Bu sayede pano imalatçılarının tek bir panoya daha fazla yardımcı kontak bağlantısı monte etmesini sağlıyor.

Kusursuz sadelik

Power Defense ayrıca veri sağlama ve kaynak sağlama yetenekleri açısından da fazladan yol kat etti. Şalter gövdesindeki QR kodları, ürün özelliklerini ve her bir devre kesiciye ilişkin ayrıntılı test raporlarını sağlarken, Eaton’ın önceki tip ve sipariş numaralarının bir kombinasyonu olan yeni akıllı ürün numaraları, teslimat hatası riski olmadan tatmin edici bir kaynak sağlama sürecini garanti ediyor. Power Defense, sahip olduğu birçok özelliği ile en üst seviyedeki güç sistemi koruması sağlıyor.

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account