Ürettiği yenilikçi ürünlerle dünyanın en önemli markaları arasında yer alan Roca, Inspira serisi ile banyoları tasarımla buluşturuyor.  Yuvarlak, oval ve kare olmak üzere farklı tasarım ve ebatlarda tasarlanan Inspira serisi, büyüklük ve şekil fark etmeksizin her banyoda rahatlıkla uygulanabiliyor. Sunduğu farklı kombinasyonlarla uygulandığı tüm banyoları şıklığa davet ediyor

Yazar:Editor
09.04.2021
691

Roca, her zevke hitap eden ürünleriyle estetik ve göz alıcı banyolar için armatür, lavabo, klozet ve duş sistemleri konusunda çözüm önerileri sunuyor. Bununla sınırlı kalmayıp, banyo tasarımcılarına ilham veren Inspira serisi ile banyodaki tüm unsurları uyum içinde kullanmaya olanak sağlıyor. Seride yer alan vitrifiye ve mobilya koleksiyonuyla zarafet, hafiflik, dayanıklılık, kolay entegre edilme özelliği ve konforu bir araya getiriyor. Serideki sahip olduğu ürün çeşitliliği sayesinde sunduğu yaratıcı çözümlerle banyo dekorasyonunu keyifli bir hale getiriyor.

Fineceramic® ile standartları farklı boyuta taşıyor

Dayanıklılık konusunda taviz vermeyen, olağanüstü hafiflikte kompakt malzemelerle hayata geçirilen Inspira serisi, banyo tasarımı konusunda standartlara farklı bir boyut kazandırıyor. Seride kullanılan Fineceramic® materyali standart tasarımlarda düşünülmeyen sofistike ve şık tasarım detayları sunuyor.

Inspira serisinde yer alan lavabolar sadece görüntüleriyle değil, sahip oldukları özelliklerle de dikkatleri üzerine çekiyor. Fineceramic®’in yumuşak iç yüzey detayları, 5 mm kalınlığında ince duvarlı tasarıma sahip lavaboları oldukça hafif. Seramiğin ağırlığını yüzde 40 oranında azaltan bu lavabolar banyoları estetikle buluşturuyor.

Hijyen sağlamak hiç bu kadar kolay olmamıştı

Hayatın her alanında önemli olan hijyen ve temizlik kuralları içerisinde bulunduğumuz süreçte çok daha önemli bir hal aldı. Temizlik konusunda en önemli alanlardan biri olan banyolar için Roca’nın ürettiği klozet ve klozet kapakları anti bakteriyel bir malzeme olan Supralit® içeriyor. Klozet kapaklarının aynı zamanda kapakların ömrünü uzatan yumuşak kapanma özelliği bulunuyor.

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account