Güzelliği ile şiirlere, şarkılara, filmlere konu olan İzmir’de; Emlak Konut güvencesi, Teknik Yapı ve Halk GYO ortaklığıyla hem Alsancak’ı taçlandıracak hem de kentsel dönüşüme katkıda bulunacak Evora İzmir hayata geçiyor!

Yazar:Editor
12.07.2021
227

Şair “gezdim ama yine sana geldim benim şirin yurdum İzmir” demiş.

İzmir'in Merkezi Alsancak, Alsancak'ın Merkezi Evora İzmir!

Evinizden dışarı adım attığınız anda kendinizi şehrin en canlı noktasında bulduğunuzu hayal edin. Eşsiz konumu ile bir ayağınız Konak’ta, diğeri Kordon’da olsun. Sosyal hayatın merkezinde, yeme içme, alışveriş, eğlence ve daha fazlası Evora İzmir’de.

İzmir limanı ve Alsancak Garı gibi ulaşım olanaklarının yanı başında. Kordon ve Alsancak Parkı gibi şehrin gözde noktalarına yürüme mesafesinde bulunan Evora İzmir,’de ev sahibi olanların sosyal hayatına canlılık getirecek.

Şehrin Manzarasını ve Ege'nin Mavisini Evora İzmir'den İzleyin

İzmir’de Yaşayıp Deniz Görmemek Olmaz. 

Denizden esen tatlı meltem ev sahiplerine huzur ve keyif getirirken, arka cephe kavramını ortadan kaldıran mimari çözümü ile Evora İzmir, 5. kattan itibaren her dairede muhteşem körfez ve deniz manzarasıyla onlara keyifli bir hayat sunacak.

Evora İzmir’de her daire 3.12 metrelik tavan yüksekliği, geniş balkonları ve teraslarıyla ev sahiplerine ferah bir yaşam sunmak için tasarlandı.

İzmie'in Yeni Prestij Projesi

1+1‘den 6+1’e kadar daire seçenekleri sunan Evora İzmir’de idealindeki evi arayanlar, şehrin merkezinde hayal ettiği gibi bir yaşama kavuşacak.

Üstelik projenin içinde yer alan geniş meydanı da İzmirlilerin yeni buluşma noktası olacak.
 
Evora İzmir, bu özellikleri ile sadece prestijli bir proje değil, aynı zamanda modern şehir hayatının tüm güzelliklerini barındıran bir yaşam biçimi de sunacak.

Son Deprem Yönetmeliğine Göre Tasarlandı

Evora İzmir, İzmir’de gerçekleştirilen kentsel dönüşümün örnek projesi olma niteliğindedir. Bilim insanları tarafından zemin etütleri yapılmış ve son deprem yönetmeliğine göre tasarlanmıştır. Evora İzmir, ileri inşaat teknikleriyle hayata geçirilerek ev sahiplerine güvenli bir yaşam sunacak. Evora İzmir inşaatın her aşamasında, doğaya duyarlı, doğal kaynakların son derece dikkatlice ve sürdürülebilirlik ilkelerine bağlı kalınarak kullanıldığı bir sistemle inşa ediliyor.
Proje tamamlandığında mimarisi, peyzaj alanları, meydanı ve açık hava alışveriş caddesiyle kentsel dönüşümün sembol projelerinden biri olacak.

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account