Sakarya Teknokent ile Argeplano Proje Süreç Yönetimi A.Ş. arasında “İş Geliştirme ve Kurumsal Stratejik Planlama Süreç Yönetimi” çerçevesinde iş birliği protokolü imzalandı

Editör
08.04.2022

Girişimcilik ekosisteminde, değer üretme potansiyeli olan fikirlerin doğru şekilde başarı hikayelerine dönüştürülebilmesi hedefiyle oluşturulan iş birliği kapsamında; master planlama, proje süreç yönetimi kurgusu, eğitim faaliyetleri, uluslararası organizasyonlar, yatırımcı ilişki yönetim süreçleri, uluslararası fon gruplarıyla ve girişim sermayesi yatırım ortaklıklarıyla etkili iletişim, mentorluk, iş zekası yönetim sistemi, proje geliştirme, sertifikasyon, potansiyel sahibi girişimlerin sürdürülebilir ticari yatırımlara dönüştürülmesi, ticari değer üreten yatırımlar ve gelir paylaşımlı projeler gibi faaliyet alanları bulunuyor.

Sakarya Teknokent Genel Müdürü Prof. Dr. Şakir Görmüş, Sakarya Teknokent Genel Sekreteri Prof. Dr. Mehmet Emin Altundemir, ARGEPLANO Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Küçük ve ARGEPLANO İdari Koordinatörü Barış Can Çelikbilekli’nin katılımıyla iş birliği protokolünün imza töreni gerçekleştirildi.

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account