Yerli üretici Bomaksan, sistemlerini geliştirirken yüksek enerji verimliliğini önceliğine alıyor. ALVER serisi hava kuleleriyle; kaynağından emişin mümkün olmadığı veya yetersiz kaldığı her türlü çalışma ortamına çözüm sunuyor. Ayrıca bakım ve filtre değişim maliyetlerini en aza indiriyor

Yazar:Editor
14.06.2022

1986 yılından bu yana hava kirliliğini azaltmaya yönelik sistemler ve çözümler geliştiren yerli üretici Bomaksan, toz toplama ve duman emiş ünitelerinde sınıfının en sessiz cihazlarını tasarlıyor. Tesislerin havasını, gürültü kirliliği yapmadan temizleyerek iş yerinizin daha verimli çalışmasına katkıda bulunan marka, jet-pulsehava kuleleri serisinde öne çıkan ALVER serisiile tozların filtre iç yapısına penetre etmesini engelleyerek filtrelerin ömrünü uzatıyor.

Daha düşük fark basıncı oluşturarak temizlenmesi için gerekli olan basınçlı hava tüketimini azaltıyor. Bunun yanı sıra daha yüksek filtrasyon verimi sağlıyor.

Oldukça Sessiz Şekilde Çalışıyor!

ALVER serisi hava kulelerinde, yüksek enerji verimliliğine sahip EC Fanlar, yüksek emiş performansını düşük enerji tüketimi ile sağlamalarının yanı sıra oldukça sessiz şekilde çalışıyor. Bu sayede ALVER cihazınınçalıştığı sadece üzerinde yer alan LEDpanelden anlaşılıyor. Standart olarak 7" LCD dokunmatik ekran ile donatılan ALVER serisi filtre üniteleri, operatörlere kullanım kolaylığı sağlarken, akıllı bir takvim modu da içeriyor. Filtre temizliğinin mola saatlerinde gerçekleştirilmesine imkan tanıyor.

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account