The Mandarins Rezidans'ta, İskanın alınması yaza merhaba partisiyle kutladı

Yazar:Editor
20.06.2022

The Mandarins Rezidans'ta, Mandarins İnşaat yeni projeye başlamadan önce, iskanın alınmasını yaza merhaba partisiyle kutladı.

The Mandarins Rezidans'ta, Mandarins İnsaat yeni projeye başlamadan önce, iskanın alınmasını yaza merhaba partisiyle kutladı.

Geçmişte yaşanan bir çok sorunun çözüldüğü ve ileri doğru sağlam adımlarla ilerleyen Mandarins İnşaat Fikirtepe'de ikinci projesinde kepçe vurmak için ay sayıyor..

Mandarins İnşaatsponsorluğunda gerçekleştirilen Yaza Merhaba Partisinin Medya Sponsorları da Fikirtepehaber.com ve Patronlarinsesi.com oldu. Mandarins İnşaatın şirket ortakları; Salih Ziya Aydınay, Faik Sönmez ve Bülent Selimoğlu'nun davetlilerle tek tek ilgilendiği partiye Adana'dan etkinlik için hususi gelen ünlü gurme şef Erol Altun'un lezzetli sunumları damga vurdu.

The Mandarins Rezidans'ında oturan sakinler ile Fikirtepe Platformu Başkanı Yasin Bektaş'ın katıldığı davete ayrıca, Ulusal ve Emlak medyasından da bir çok basın mensubu da katılım gösterdi.

Birçok özel davetlinin de katıldığı parti oldukca coşkulu geçerken, Fikirtepe'de de bir ilk olma özelliği de taşıyor.

The Mandarins Rezidans'ta oturan sakinler iskanın alınmasına sevinirken, The Mandarins Rezidans 2. Etap Malikleri de yeni projenin başlayacak olmasından dolayı memnunlar.

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account