Kempinski Hotel Barbaros Bay Bodrum Sektörün Deneyimli İsmi Hayri Güven'i Yiyecek&İçecek Müdürü Olarak Atadı

Yazar:Editor
06.07.2022

Bodrum, 6 Temmuz 2022 – Bodrum’un eşsiz doğasıyla iç içe bir yaşam alanı yaratan, dünyanın en güzel koylarından Gökova Körfezi’nin girişinde yer alan “Kempinski Hotel Barbaros Bay” gerçekleştirdiği yeni atamayla yiyecek içecek operasyonlarını deneyimli bir isim olan Hayri Güven’e emanet etti.

Yiyecek ve içecek operasyonları alanında güçlü bir geçmişi olan Güven, sektörde 27 yıla uzanan bir deneyime sahip bulunuyor.  1993-2014 yılları arasında 20 yıldan fazla bir süre Grand Hyatt Istanbul’da  pekçok farklı görevde çalışan Güven, en son Outletler Direktörü iken Jumeirah Bodrum’a Yiyecek & İçecek Direktör Yardımcısı olarak atandı. 2016-2020 yılları arasında ise Nikki Beach Hotels & Resorts’ta sırasıyla İçecek Direktörü, Yiyecek & İçecek Operasyon Müdürü ve Yiyecek & İçecek Müdürü olarak görev yaptı.  Meslek hayatı boyunca dünya standartlarında lüks markalı oteller için çalışan Hayri Güven Kempinski Hotel Barbaros Bay’e katılmadan önce Radisson Collection Bodrum’da Yiyecek & İçecek Direktörü olarak görev yapıyordu. 

Deneyimli olduğu alanlar operasyon yönetimi, kâr zarar ve maliyet çalışmalarını da kapsayan yönetim konuları, müşteri ilişkileri, personel geliştirme başlıklarını kapsamaktadır.1970 doğumlu olan Hayri Güven evlidir.

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account