LifeX konseptiyle komple bir yaşam alanı sunan Siltaş Panorama, birçok ulaşım alternatifinin kesişim noktasında yer alıyor

Editör
18.07.2022

Güven, kalite ve insan odaklı yaşam alanları inşa eden Siltaş Yapı’nın son projesi Siltaş Panorama ulaşım avantajlarıyla öne çıkıyor. İstanbul Anadolu Yakası’nın gözde yerleşim merkezlerinden Pendik’te yükselen Siltaş Panorama; kara, deniz, hava yolu ve raylı sistem gibi pek çok ulaşım alternatifinin kesişim noktasında yer alıyor. Proje; metroya 4 dakika, Pendik sahiline 5 dakika, yüksek hızlı trene ve İDO Pendik Terminali’ne 5 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı’na ise 10 dakika mesafede konumlanıyor.

Kente değer katma hedefiyle 2011 yılından bu yana güven, kalite ve insan odaklı yaşam alanları inşa eden Siltaş Yapı’nın geçtiğimiz günlerde lansmanı gerçekleşen projesi Siltaş Panorama ulaşım avantajıyla da yoğun ilgi görüyor. İstanbul Anadolu Yakası’nın gözde yerleşim merkezlerinden Pendik’te yükselen proje; kara, deniz, hava yolu ve raylı sistem gibi pek çok ulaşım alternatifinin kesişim noktasında yer alıyor.

650 Konut ve 24 Ticari Ünite

Siltaş Panorama projesi adını, önü hiç kapanmayacak panoramik deniz manzarasından alıyor. Denize ve yeşile komşu olarak Pendik’te kayıpsız alan felsefesiyle tasarlanan proje; modern mimarisi ve trafikten uzak doğanın içindeki huzurlu ortamıyla eksiksiz bir sosyal yaşam deneyimi sunmaya hazırlanıyor. 23 bin metrekarelik arazi alanına sahip Siltaş Panorama, 7 ve 11 katlı 13 bloktan oluşuyor. 650 konut ve 24 ticari ünitenin yer aldığı projenin yüzde 65’i sosyal donatı ve peyzaj alanlarına ayrılmış durumda. Sadece bir ev değil, komple bir yaşam alanı sunan LifeX konseptinin içerisinde; proje sakinlerinin misafirlerini beş yıldızlı otel konforunda ağırlayabilecekleri misafir süiti, geniş ekranda film ya da maç izleyebilecekleri cep sineması, klasik bir kafeterya yerine içeceklerini yudumlarken aynı zamanda kütüphaneden seçtikleri bir kitabı okuyabilecekleri kafe-kütüphane başta olmak üzere yaşama ekstra konfor katacak pek çok detay mevcut. Ayrıca projede; yüzme havuzu, toplantı odası, çocuk oyun odası, fitness salonu, sauna, yürüyüş ve bisiklet parkuru, kamelya ve dinlenme alanları, spor ve oyun sahaları, süs havuzları, şelaleler ve koku bahçeleri de bulunuyor. Proje bir tatil köyünü aratmayan eşsiz konseptiyle ev sahiplerine dört mevsim tatildeymiş gibi hissettiriyor.

Birçok Ulaşım Alternatifinin Kesişim Noktasında

Siltaş Panorama kara, deniz, hava yolu ve raylı sistem gibi pek çok farklı ulaşım alternatifinin kesişim noktasında yer alıyor. Proje; metroya 4 dakika, Pendik sahiline 5 dakika, Pendik Marina’ya 9 dakika, yüksek hızlı trene ve İDO Pendik Terminali’ne 5 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 10 dakika, Viaport’a 18 dakika, Adalar’a 25 dakika ve üçüncü köprü bağlantı yoluna 10 dakika mesafede konumlanıyor. E -5’e 2 dakika, FSM köprüsüne 25 dakika ve TEM’e 10 dakika uzaklıkta bulunan proje; okul, market, AVM, kuaför, hastane gibi önemli noktalara yakınlığıyla da yaşam standartlarını yükseltiyor.

Hastaneden Üniversiteye Pek Çok Kuruma Yakınlığıyla İlgi Görüyor

Türkiye’nin inovasyon merkezi olan Teknopark’a 6 dakika mesafede bulunan Siltaş Panorama; birçok eğitim kurumu, kamu kurumu ve hastanenin yanı başında yer alıyor. Proje; Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne 5 dakika, Okan Üniversitesi’ne 12 dakika, Maltepe Üniversitesi’ne 15 dakika, Sabancı Üniversitesi’ne 12 dakika, Kartal’da yer alan İstanbul Anadolu Adliye Sarayı’na 10 dakikalık mesafede konumlanıyor. Pendik Marina’ya ek olarak Viaport, Tuzla Marina, Pendorya, Neomarin, Maltepe Park, Piazza, Anatolium Marmara ve IKEA gibi çok sayıda alışveriş merkezi de projeye çok yakın konumda bulunuyor.

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account