İletişim Media Halkla İlişkiler ve İletişim Danışmanlığı kurucusu Selma Canyoran, kurumlar ve markalardaki rolünü İnşaat&Yatırım'a aktardı

Editör
01.08.2022

İletişim Media Halkla İlişkiler ve İletişim Danışmanlığı, 2006 yılında Selma Canyoran tarafından kuruldu. Kurulduğu günden bu yana birçok kurum ve marka ile ortak başarı öyküleri yazan, alanında uzman ve deneyimli danışmanlarıyla müşterilerinin stratejik iletişim ihtiyaçlarına yönelik çözümler üreten İletişim Media, dünya standartlarında bir halkla ilişkiler anlayışını temsil ediyor.

Markanın beklentisine ve ihtiyacına göre ekibini kurgulayan İletişim Media, kurumun ve markanın büyümesinde etkin rol oynuyor. Danışmanı olduğu firmayı en iyi şekilde tanıyor ve kurum ile basın arasındaki ilişkide öncülük ediyor, köprü görevi görüyor.

Birçok markanın stratejik iletişim danışmanlığını üstlenen İletişim Media, kurumların ve markaların basın ilişkilerini düzenliyor. Markanın algı ve itibar yönetimi konusundaki çalışmalarına katkıda bulunan İletişim Media’nın uzmanı olduğu diğer konular arasında; ‘konu yönetimi’, ‘gündem yönetimi’, ‘kurumsal itibar yönetimi’, ‘kurumsal sosyal sorumluluk projeleri’, ‘kurumsal sosyal medya’, ‘marka yönetimi’, ‘pazarlama iletişimi’, ‘kurum içi iletişim’, ‘etkinlik planlama ve yönetimi’, ‘finansal iletişim’, ‘kriz iletişimi ve yönetimi’ de yer alıyor.

Bugüne kadar 100’den fazla markaya danışmanlık hizmeti veren İletişim Media, başta gayrimenkul, perakende, gıda, turizm, bilişim, teknoloji, otomotiv ve finans olmak üzere çeşitli sektörlerden birçok markanın stratejik iletişim danışmanlığını yürüttü.

Referanslar: İletişim Media’nın referansları ve hizmet verdiği şirketler arasında; Özyurtlar Holding, Bahaş Holding, Akman Holding, Akkuş Grup, Boss4 Gayrimenkul, İnsay Yapı, Kar Group, Turyap Holding, Cihan İnşaat, BOAZ Restaurant, Şahsuvaroğlu Grup (SSANGYONG, DFSK), Nişantaşı Hastanesi, Kar Spor, nalburdayım.com, Ortadoğu Grup, Arena Park AVM, Armoni Park AVM, Kayseri Park AVM, Tago Architects, TUCSA (Türk Yapısal Çelik Derneği), Getty İmages

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account