Dünyanın önde gelen pencere, kapı, cephe ve ilgili teknolojileri, bileşenleri, montajları ile ilgili hizmetleri içeren Fensterbau / Frontale Fuarı, 12-15 Temmuz tarihlerinde Almanya, Nürnberg'de düzenlendi. Sektörün liderlerinden ASAŞ, yenilikçi standı ve ürün çeşitliliği ile ziyaretçilerin odak noktası oldu

Yazar:Editor
02.08.2022

Türkiye’nin En Büyük Sanayi Şirketleri 2021 listesinde 54. sırada yer alan ASAŞ, Almanya’da düzenlenen Fensterbau fuarına katıldı. 12-15 Temmuz tarihlerinde gerçekleşen fuar, dünyanın önde gelen pencere, kapı, cephe ve ilgili teknolojileri, bileşenleri, montajları ile ilgili hizmetleri içeren önemli etkinliklerden biri olarak yer alıyor.

Her yıl binlerce ziyaretçiyi ağırlayan fuarda yenilikçi standı ve ürün çeşitliliği ile dikkat çeken ASAŞ, kurumsal politikalarını da yansıttığı stant tasarımı ile ön plana çıktı. Fuarın ikinci günü Nürnberg Başkonsolosu Serdar Deniz ve Türkiye Cumhuriyeti Münih Başkonsolosluğu Ticaret Ateşesi Ali Bayraktar’ın da ziyaret ettiği stant fuar boyunca büyük ilgi gördü.

ASAŞ Fensterbau Fuarı’nda PVC, Panjur, Alüminyum Mimari Sistemler ve Kompozit Panel ürün grupları ile yer aldı.

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account