Tüm ihtiyaçlara cevap verecek nitelikte ve yaşamınızı kolaylaştıracak bir biçimde tasarlanan Royal City Yuvacık Projesi, Akkurt Grup firması tarafından inşa ediliyor...

Yazar:Editor
08.08.2022

Royal City Yuvacık Projesi, 14.000 metrekare alan üzerinde yükselmekte olup, daire sahiplerine huzurlu yaşam alanları sunmaktadır. Akkurt Grup güvencesi ile inşa edilen, ferah site yaşamı sağlayan 6 bloklu projede, 140 adet 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerin büyüklüğü brüt 109 ile 270 metrekare arasında değişmektedir.

Klasik ve modern hayatın vazgeçilmez öğelerini birleştiren projede; kapalı ve yarı açık otopark, çocuk oyun alanı, fitness, spor sahaları, açık yüzme havuzu, buhar odası, sauna,kreş, yapay şelale, peyzaj alanları ve asansöryer almakta olup, site içerisinde 7/24 kamera sistemi ve güvenlik hizmeti sağlanmaktadır. Ayrıca dairelerde ankastre ve yerden ısıtma sistemi bulunmaktadır.

Eşsiz bir manzaraya ve konuma sahip, Yuvacık Barajı yürüme alanlarına ve Başiskele sahiline 5 dakikalık mesafede konumlanan proje, daire sahiplerini bekliyor!

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account