Tüm ihtiyaçlara cevap verecek nitelikte ve yaşamınızı kolaylaştıracak bir biçimde tasarlanan Royal City Yuvacık Projesi, Akkurt Grup firması tarafından inşa ediliyor...

Editör
08.08.2022

Royal City Yuvacık Projesi, 14.000 metrekare alan üzerinde yükselmekte olup, daire sahiplerine huzurlu yaşam alanları sunmaktadır. Akkurt Grup güvencesi ile inşa edilen, ferah site yaşamı sağlayan 6 bloklu projede, 140 adet 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerin büyüklüğü brüt 109 ile 270 metrekare arasında değişmektedir.

Klasik ve modern hayatın vazgeçilmez öğelerini birleştiren projede; kapalı ve yarı açık otopark, çocuk oyun alanı, fitness, spor sahaları, açık yüzme havuzu, buhar odası, sauna,kreş, yapay şelale, peyzaj alanları ve asansöryer almakta olup, site içerisinde 7/24 kamera sistemi ve güvenlik hizmeti sağlanmaktadır. Ayrıca dairelerde ankastre ve yerden ısıtma sistemi bulunmaktadır.

Eşsiz bir manzaraya ve konuma sahip, Yuvacık Barajı yürüme alanlarına ve Başiskele sahiline 5 dakikalık mesafede konumlanan proje, daire sahiplerini bekliyor!

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account