Gamador Meydan projesinin lansmanı, çok sayıda davetlinin katılımı ile gerçekleşti.

Yazar:Editor
23.08.2022

Gamador İnşaat tarafından Ankara’nın Keçiören ilçesi Ovacık mahallesi Yozgat Bulvarı üzerinde hayata geçirilecek olan Gamador Meydan projesinin lansmanı, çok sayıda davetlinin katılımı ile gerçekleşti.

2024 yılı ağustos ayında tamamlanması öngörülen ve 66 bin 200 metrekarelik inşaat alanı üzerinde yükselecek Gamador Meydan projesi 180 konut ve 42 mağazadan oluşacak. Projede ev sahibi olmak isteyenlere ve yatırımcılara peşin fiyatına, vade farksız 36 ay taksitle konut sahibi olma imkanı sağlanıyor.

Projenin lansman toplantısında konuşan Gamador İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Murat Karaarslan, konut sektöründeki bilgi ve birikimlerinin sonucu olarak ortaya çıkan Gamador Meydan projesinin örnek bir yaşam alanı olarak tasarlandığını söyledi. Türkiye’nin içerisinde bulunduğu ekonomik koşulları da düşünerek özel ödeme seçenekleri sunduklarını aktaran Karaarslan, projeyi hazırlarken konforu ve vatandaşların öncelikleri dikkate aldıklarını belirtti. Karaaslan, “Gamador Meydan’da evlerin altında süpermarket dahil birçok hizmeti sunan mağazalar olacak. Evinizin konforundan uzaklaşmadan günlük ihtiyaçlarınızı karşılayabileceksiniz. Millet Bahçesi mimarı tarafından tasarlanan çok güzel bir botanik bahçemiz olacak. Burada bir de ateş çukurumuz var. Misafirlerimiz burada özellikle akşamları keyifli dakikalar geçirecekler.” dedi.

Gamador İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Murat Karaarslan ve Ertan Üşenmez ev sahipliğinde düzenlenen lansman toplantısına Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok’un yanı sıra çok sayıda siyasi, bürokrat, iş insanı, gazeteci ve konut sahibi olmak isteyen vatandaş katıldı. Gamador İnşaat ile kısa süre önce sponsorluk anlaşması imzalayan Dünya ve Avrupa Şampiyonu ünvanlı Milli Güreşçi Rıza Kayaalp de lansmana katılanlar arasında yer aldı.

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account