Orta Doğu ve Balkanların en büyük kurumsal tanıtım ürünleri fuarlarından olan Promosyon Show Fuarı, 28 Eylül - 01 Ekim tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezinde kapılarını ziyaretçilere açıyor

Yazar:Editor
09.09.2022

Firmaların global gücü olma adına 35’ncisi düzenlenen Promosyon Show; binlerce ürünü, yenilikleri yurt içi ve yurt dışından katılım sağlayacak kurumsal alıcıların beğenisine sunacak.

Pandemi etkisiyle Çin’deki tedarik zincirinin bozulması Türkiye’nin promosyon sektöründeki cazibesini artırdı. Coğrafi konum, kaliteli ürün ve zamanında teslimle dikkatleri üzerine çeken Türkiye, alternatif pazar arayışına giren Asya, Avrupa ve Afrika kıtasındaki birçok ülkenin kurumsal satın almacısını Türkiye pazarına çekmeyi başardı.

30 Ülkeden 200’e Yakın Kurumsal Satın Almacı Geliyor

Başta İngiltere, Almanya, Fransa, İtalya, İspanya olmak üzere Avrupa, Asya, Afrika ve Orta Doğu’daki 30 ülkeden 200’e yakın firmanın kurumsal satın almacısı alım yapmak için 28 Eylül’de Promosyon Show’da olacak.

Fuarda; deri-tekstil, dekorasyon ürünleri, ofis malzemeleri, kırtasiye, seramik, el aletleri, toprak ve cam ürünleri, baskılı materyaller, elektronik ürünler, makine ekipmanları, oyuncaklar, şarj aletleri gibi binlerce promosyon ve hediyelik eşya ürünü sergilenecek.

Yerli ve yabancı alıcılar, klasik ve teknolojik promosyon ürünlerin yanı sıra fuarda kişi ve kurumlar için tasarlanan özel ürün yelpazesini de yakından inceleme fırsatı bulacak.

Türkiye’nin promosyon ve hediyelik eşya ürünleri sektöründe faaliyet gösteren firma yetkilileri, fuar süresince sektör profesyonelleri ile buluşarak B2B alanlarındatedarikçilerle iş görüşmesi gerçekleştirebilecek.

Mehmet Yücetürk, “Fuarımız Birçok Ülke ile Ticaret ve İş Hacmini Artıracaktır”

Promosyon Show fuarında yeni ürünlerle yerli ve yabancı satın almacıların karşısına çıkacaklarını belirten PROMOTÜRK Başkanı Mehmet Yücetürk, “Bu yıl 35. fuarımızı düzenliyoruz. Birçok dernek üyemizle yaptığımız görüşme sonucunda gördük ki; Promosyon Show fuarında firmalarımız pandemi sonrası oluşan talebe daha sağlıklı cevap verebilme adına yeni ürünleriyle yerli ve yabancı satın almacıların karşısına çıkacak. Düzenlediğimiz bu fuarın Avrupa ve diğer bölge ülkeleri ile işbirliğini ve ticaret hacmini arttıracağına inanıyoruz. Fuarda kurumsal alıcılar, hem içinde bulunduğumuz yılın hem de 2023 yılının promosyon siparişlerini verecek. Tanıtım ürünleri sektörünün yeni trendleri takip etmek, en son çıkan ürünleri yerinde görmek ve deneyimlemek, üreticiler ile kontak kurmak, B2B görüşmelerle ticaret hacmini arttırmak isteyen tüm girişimcileri Türkiye'nin tek, Orta Doğu ve Balkanlar'ın en büyük kurumsal tanıtım ürünleri fuarı olan Promosyon Show’a bekliyoruz”dedi.

Promosyon Show fuarı 28 Eylül 2022 Çarşamba günü başlayıp 01 Ekim Cumartesi gününe kadar açık kalacak.

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account