MEKTES'22'de ''Bina Enerji Performansındaki Açıklar' Tasarımdan İşletmeye Enerji Kayıpları'' ana teması ile birbirinden değerli sektör profesyonellerin sunumları yer alacak

Yazar:Editor
12.09.2022

Mühendis ve Mimar Kadınlar Derneği (MÜKAD) ve ODAKLI GRUP iş birliği İklimlendirme Sanayi İhracatçılar Birliği (İSİB), TOBB İklimlendirme Meclisi, Türk Tesisat Mühendisleri Derneği (TTMD), İklimlendirme Soğutma Klima İmalatçıları Derneği ( İSKİD ) ve Mekanik Tesisat Müteahhitleri Derneği (MTMD) stratejik partnerliğinde Armatür Derneği, DOSİDER, EYODER, GSN, GÜNDER, SOSİAD ve TWRE gibi derneklerin de desteklediği MEKTES’22, sektörün önde gelen firmalarının katılımıyla 05 Ekim 2022 tarihinde “Teknopark Ankara”da gerçekleşecek.

MEKTES'22'de sektör temsilcileri, profesyonelleri’nin bir arada olacağı Zirve'de sergi alanında sponsor firmalar kendi standlarında ürünlerini sergileyebilecek.

MEKTES'22'de ''Bina Enerji Performansındaki Açıklar' Tasarımdan İşletmeye Enerji Kayıpları'' ana teması ile birbirinden değerli sektör profesyonellerin sunumları yer alacak.

MEKTES'22 kapsamında

  • Tasarımda Bina Enerji Performansı Kriterleri

  • Uygulama ve Malzeme Seçim Sürecinde Bina Enerji Performansı

  • İşletmeye Alma ve Gerçek İşletme Koşullarında - Bina Enerji Performansı

konuları ön planda olacak.

Binalarda Enerji Performasını arttırmak için yeni bina tasarımlarında verimlilik arttırıcı sistem seçimleri, hesaplar ve önlemlerin yanısıra yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanımı gibi yenilikçi yaklaşımlar büyük önem taşımaktadır. MEKTES’22 de bu yaklaşımların yanı sıra mevcut sistemlerde yapılması gereken iyileştirmeler ve sistemlerin doğru işletilmesinin önemi üzerinde durulacaktır. MEKTES'22 bu uygulamaların nasıl yapılabileceğine dair tüm sektör gruplarından firmaların bir arada bulanacağı etkin bir zirve olacak.

Kayıt ve katılımlarınız için www.mektes22.com sitesinden katılımcı formunu doldurabilirsiniz.

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account