Güvenlik için son derece önemli olan ters trafik akışına Türkiye’nin ilk patentli “Ters Yön Engelleyici Bariyeri” ile çözüm getiren Arma Kontrol, araç lastiklerine zarar vermeden kamu alanlarından otoparklara kadar her alanda trafik akışının kontrolünü sağlıyor

Yazar:Editor
23.09.2022

Arma Kontrol, askeri alanlar, emniyet binaları, otoparklar, alışveriş merkezleri, site gibi alanlarda mevcut geçiş düzenine aykırı hareket eden araç geçişlerini engellemek amacıyla ürettiği “Ters Yön Engelleyici Bariyer” i sayesinde trafik akışını güvenli ve maddi kayıplara yol açmadan sağlıyor.

Araç lastiklerine zarar vermeyen ve Türkiye’nin ilk patentli “Ters Yön Engelleyici Bariyer’i kamu binalarından üretim tesislerine kadar her alana uygulanmasının yanı sıra son derece sessiz çalışmasıyla da fark yaratıyor.

Araç Lastiklerine Zarar Vermeden Ters Yönden Geçen Araçları Engelliyor

Piyasada bunulan diğer yer tuzaklarının aksine ters yönden geçen araçların tekerleklerini patlatmayan ve tamamen caydırıcı bir sistem olarak tasarlanan “Ters Yön Engelleyici Bariyer”in Ar-Ge ve üretimi tamamen Arma Kontrol mühendisleri tarafından yapıldı. Modüler olarak üretilen bariyerin, 80 mm olan bıçak yükseklikleri kullanıcı taleplerine göre özel ölçülerde de üretilebiliyor. 19 kg ağırlığındaki bariyerin Türk Malı ve Faydalı Model Belgesi bulunuyor.

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account