Mig Kaynak Satış Mühendisi Cenk Özmen, ürün çeşitliliği ve bayiliklerini İnşaat&Yatırım'a aktardı

Editör
28.10.2022

Firmanızı tanıyabilir miyiz?

Firmamız kaynak sektöründe 22 yıllık geçmişi, tecrübesi ve alanında uzmanlaşmış; yetkin kadrosu ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Mig Kaynak ailesi olarak kendimizi hiçbir zaman satıcı firma olarak görmedik. Tecrübeli ve dinamik kadromuz ile üretiminize en uygun ürünlerin tespitiyle başlayan partnerliğimiz sahaya entegrasyonu ve seri üretime geçilen her aşamada pozisyon alıp, çözümler sunmak büyük gurur duyduğumuz görev bilincimizdir. Bu yaklaşım ile mühendislik firması olarak partnerlik ilişkisi yürüten bir firmayız.

Ürün yelpazenizden ve bayiliklerinizden bahsedebilir misiniz?

Firmamız bünyesinde kaynak makinelerinde sektörün öncü markaları Gedik Kaynak, Kemppi ve Jess Welding bayilikleri bulunmaktadır. Bunların yanı sıra kaynak teknolojilerinde Abicor Binzel, Thermacut, Promotech ve Steel Weld bayiliklerimiz vardır. Bünyemizde kaynak makineleri haricinde plazma kesme makineleri, kaynak ağzı açma makineleri, duman emme teknolojileri ve manyetik matkaplar bulunmaktadır.

Gaz altı ( MIG/MAG, TIG) kaynak telleri ve toz altı kaynak telleri grubunda Gedik Kaynak bünyesinde mevcut bulunan GeKa ve GeKaTec markalarını, yanı sıra Pittarc ve Elisental marka kaynak tellerinin bayiliklerini sürdürmektedir.

Dünya'da teknik ürünlerdeki kaliteye, fonksiyonelliğe ve güvenliğe olan talep hızla artıyor. Teknik fikirler, artık metallerin ve metal alaşımlarının güvenli birleşimi sayesinde uygulanabilmektedir. Tüm metallere ve uygulamalara yönelik gerekli olan en uygun kaynak ve kesme torçlarını, manuel, yarı otomatik ve tam otomatik, gaz soğutmalı ya da hava soğutmalı torçları, geniş kaynak aksesuarları ve robot kaynak sistemleri ile müşterilerine en iyiyi sunar. Mühendislik çözümlerimiz ışığında imalatlarınıza uygun ürün tercihlerimiz ile siz değerli iş ortaklarımıza çözüm üretmek bizim önceliğimizdir.

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account