200 metre Boğaz cephesi, asırlık Naile Sultan Korusu ve tarihi Kuruçeşme sokaklarıyla Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul farklı disiplinlerden önemli isimleri ağırlayacağı MO’Talks etkinliklerinin ilkini gerçekleştirdi

Editör
28.11.2022

200 metre Boğaz cephesi, asırlık Naile Sultan Korusu ve tarihi Kuruçeşme sokaklarıyla Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul farklı disiplinlerden önemli isimleri ağırlayacağı MO’Talks etkinliklerinin ilkini gerçekleştirdi. MO’Talks, 7.sanat sinema ile başlattığı serinin ilkinde başarılı yönetmen Berna Gençalp’i ağırladı.

Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul, sanat, tarih, kültür, sağlıklı yaşam, moda ve edebiyat gibi farklı disiplinlere verdiği desteği sürdürebilir kılma hedefiyle yola çıktığı MO’Talks projesinin ilkini gerçekleştirdi. Kültür ve sanat dünyasını yakından takip etmek isteyenler için kurulan bağımsız sanat platformu SPOT Projects işbirliğiyle gerçekleştirilen etkinliğin ilki 7.sanat sinema ile başladı. 59. Antalya Altın Portakal Ulusal Belgesel Filmler kategorisinde yarışarak “En iyi belgesel” ödülünü alan “Kim Mihri” nin başarılı yönetmeni Berna Gençalp’in konuşmacı olduğu MO’Talks yoğun ilgi gördü. Gençalp, “Kendine Ait Bir Hayat - Kendine Ait Bir Anlatı” başlığıyla gerçekleştirdiği konuşmasında, performanslarıyla kendi imgesini şekillendiren sinemacı kadınların ilgi çekici hikâyelerini katılımcılarla paylaştı. Berna Gençalp’in odağında kamera önünde ve arkasında, kendi imgelerini kendileri şekillendiren Marlene Dietrich, Alice Guy Blaché ve Lois Weber gibi sinemanın önemli figürleri yer aldı.

MO’Talks Serisi Yeni İsimleri Ağırlayacak

Sanat, tarih, kültür, sağlıklı yaşam, moda ve edebiyat gibi konulara verdiği destekle dikkat çeken Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul, bu hedefle hayata geçirdiği MO’Talks projesiyle farklı disiplinleri ve bu disiplinlerin önemli isimlerini buluşturmaya devam edecek.

Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul Hakkında

Nefes kesici panoramik manzarasıyla İstanbul Boğazı’nın Avrupa kıyısında yer alan, lüks ve şık bir tasarıma sahip Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul, asırlık Naile Sultan Korusu’na ve tarihi Kuruçeşme sokaklarına uzanmaktadır. Otelin her biri geniş bir terası ya da balkonu içeren 77 lüks odası ve 23 süiti, çağdaş tasarım anlayışı ile ikonik Osmanlı mirasının muhteşem uyumunu yansıtmaktadır. 3.500 metrekarelik bir alana yayılan Spa’sı, Mandarin Oriental Otel Grubu’nun ödüllü Spa konseptlerini bütünsel imza terapileri ve sağlıklı yaşam programları eşliğinde sunarken, dünyaca ünlü restoran ve barlarının her biri yenilikçi ve gurme bir mutfağı sergilemektedir. Düğünlere ve seçkin davetlere yönelik göz alıcı bir atmosfer oluşturan ayrıcalıklı toplantı ve etkinlik alanları, lüks butikleri, açık ve kapalı havuzları, geniş terasları ve yemyeşil bahçeleriyle şehrin kalbindeki bu eşsiz resort, İstanbullular ve iş ya da tatil amaçlı seyahat edenler için mükemmel bir adres.

Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul’a ait detaylı bilgilere ve görsellere https://www.mandarinoriental.com.tr/istanbul/bosphorus/luxury-hotel veya mo_istanbul Instagram hesabından erişebilirsiniz.

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account