Kocaeli'nin İzmit ilçesinde Story Group tarafından başlatılan Firdevs Villaları Projesi doğayla iç içe yaşamak isteyenlerin dikkatini çekiyor

Editör
20.12.2022

Kocaeli'nin İzmit ilçesinde Story Group tarafından başlatılan Firdevs Villaları Projesi doğayla iç içe yaşamak isteyenlerin dikkatini çekiyor. Proje kapsamında toplamda 21 adet villa yapılacağı öğrenildi. Sabiha Gökçene 50 dk mesafede olan Firdevs Villaları Projesi'nden villa almak isteyenlere 36 ay taksit imkanı sağlanacağı açıklandı

Story Group, Kocaeli Kandıra 5 dönüm arazi içinde başlayan Doğa Evleri sonrası müstakil 21 villadan oluşan Firdevs Villaları yapımına başladı. 120 m2 3+ 2 büyüklüğünde olan bu villa projesinin de temeli atıldı.

Deprem Korkusuna Son

6 dönüm arazi içerisinde yükselen Firdevs Villaları', 21 Ad Bağımsız Villadan oluşmakta. Depreme dayanıklı, akıllı ev sistemleri ve ankastre ürünleri ile birinci sınıf bir villa inşaatına başlandı. Firma Patronu Muhiburrahman Mehrabi tarafından yapılan açıklamada, “Site içersinde 24 saat güvenlik olacak. Sosyal donatı alanları ile ailenizle huzurlu, mutlu yıllar geçireceksiniz. Proje kapsamında 21 adet bağımsız villa yapılıyor. Bu villalardan biri de sizin olabilir. Proje, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 50, Karadeniz'e 30 dakika mesafede” bilgisini verdi.

Doğayla Başbaşa Bir Yaşam

Kocaeli İzmit Şahinler Mahallesinde yapımı başlanan 24 ay sonra teslim olacak. 120 m2 3+ 2 büyüklüğünde olan Firdevs Villaları' vade farksız 36 ay vadeli ödeme seçenekleri ile 8.000.000 TL den satışa çıktı.

Story Group İletişim

Tel : 0212 4834573

e- Posta : Muhibmehrabi@gmail.com

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account