Yaşamınızı kolaylaştıracak bir biçimde tasarlanan Flora Vista Projesi, Şehitoğlu İnşaat firması tarafından inşa ediliyor

Editör
29.12.2022

Şehitoğlu İnşaat güvencesi ile inşa edilen, ferah site yaşamı sağlayan 8 bloklu projede, 80 adet 3+1 ve 4+1 dairelerin büyüklüğü 175 ile 210 metrekare arasında değişmektedir.

Flora Vista, şehrin kuzeyinde yeni, yeşil, ferah ve huzurlu bir konut üretimi anlayışıyla inşa ediliyor. Proje lokasyon olarak İnegöl Alanyurt Fatih Mahallesinde yer almaktadır. Yerleşim alanının %80’e yakını yeşil alanı ve otoparklardan oluşmaktadır. Yapılar, tasarlanan bahçe düzenine uyumlu bir şekilde tasarlanmıştır. Tüm dairelerimizde akıllı ev sistemi bulunmaktadır. Daire içlerinde planlamamız, bahçe manzaralı salon ve mutfaktan oluşmaktadır. Ebeveyn banyolu ve özel giyinme bölümlü yatak odası toplamda 25 m2 lik alanıyla evin diğer alanlarıyla temas kurmadan mahremiyete önem verilmiştir. Sosyal alanlarımız; Hamam, sauna, spor salonu, kapalı yüzme havuzu , kafeterya bölümü ve çocuk oyun parkı alanları bulunmaktadır.

Proje Mimarları:

- ESİN SANCAR TOPÇU

- FATMA ÖZLEM NALÇA

- BUSE ÖZGE

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account