Geberit, yeni yılın ilk kampanyasıyla göz alıcı ürünlerini kullanıcılarıyla buluşturuyor.

Editör
23.01.2023

Yaşamı güzelleştiren tasarımlarla zamansız atmosferler yaratan Geberit, yeni yılın ilk kampanyasıyla göz alıcı ürünlerini kullanıcılarıyla buluşturuyor. Gömme rezervuar, duvar ve yer süzgeci, duş teknesi, küvetler, kumanda kapakları, asma klozetler, Duofresh koku alma sistemi, akıllı klozetler ve lavabolarda geçerli özel fiyat kampanyası banyoların çehresini değiştiriyor. Kampanya kapsamındaki ürünlerin nakliye ve montajı ise Geberit tarafından gerçekleştiriliyor. 

Bugünün ve geleceğin trendlerine uygun ürünleriyle banyolarda yenilikçi dokunuşa imza atan Geberit, yeni yılın ilk kampanyasını başlattı. Sıhhi tesisat ve vitrifiye alanındaki uzmanlığıyla yaşam alanlarını modern görünüme kavuşturan Geberit’in kampanyası; AquaClean akıllı klozetler, duş çözümleri, duş teknesi, küvet, rezervuar, kumanda kapağı, asma klozetleri ve lavaboları kapsıyor. Kullanıcılar ve sektör profesyonelleri için zengin ürün seçenekleri sunan kampanya, Geberit kalitesini banyolarla buluşturuyor. 

Geliştirdiği yenilikçi teknolojisi sayesinde yeni nesil yaşam alanları yaratan Geberit, yeni yılın ilk kampanyası ile modern çizgilerin uyumunu bulunduğu ortamla buluştururken kullanıcı deneyimini iyileştiriyor. Kolay montaj ve uzun yıllar yedek parça garantisi sunan ürünler, şık görüntüleriyle beğenileri topluyor..

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account