İnşaat sektörünün VIP buluşma noktası kabul edilen İnşaat ve Konut Konferansı 7 Mart 2023 Salı günü İstanbul Sheraton Grand Hotel Ataşehir’de gerçekleştirilecek.

Editör
23.01.2023

Değerli yorum ve görüşleriyle vizyon sahibi konuşmacıların misafir olacağı konferansa, sektörün öncü kuruluşları, karar mekanizması sayılan üst düzey profesyoneller, sivil toplum kuruluşları ve yapı sanayisinin lider kuruluşları katılımcı oluyor.Her sene yenilikçi fikirleri ile kattığı sinerji sayesinde ekonomideki üretkenliğe sağladığı katma değer açısında öne çıkan buluşmada mevcut durum analiz ediliyor, gelecek projeksiyonları yansıtılıyor.  Etkileşim sağladığı tüm sektörlerin üretimlerini ve iş hacmini genişleterek izleyicilerini gelecekle buluşturan B2B bir buluşma olarak gösteriliyor.

Kaçırılmayacak analizleri ve keşfedilmemiş yorumları ile inşaat dünyasını bir araya getiren bu eşsiz buluşmada vizyonunu paylaşacak değerli konuşmacılar arasında İNDER ve Teknik Yapı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nazmi DURBAKAYIM, Hasan RAHVALI, Fuzul Tasarruf Finansman A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp AKBAL, Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İnanç KABADAYI, Sinpaş Holding Kızılbük GYO Genel Müdürü Mahmut Sefa ÇELİK, Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Vekili Serhan ÇETİNSAYA, GİSP Yönetim Kurulu Başkanı Hakan GÜMÜŞ, TÜYAK Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Kazım BECEREN, MTMD Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin ERDEM,  TTMD Yönetim Kurulu Başkanı Meriç SAPÇI yer alıyor.

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account