Hilton Istanbul Bomonti’nin Sevgililer Günü programı, birbirinden lezzetli yemekleri, egzotik spa’sı, eşsiz konaklama deneyimi ve güne özel sürprizleriyle şehrin tam merkezinde çiftlere aşk ve lezzet dolu bir gün vadediyor.

Editör
31.01.2023

İstanbul’un en büyük konaklama ve konferans oteli olan Hilton Istanbul Bomonti, Sevgililer Günü’nü hazırladığı özel programla çiftler için unutulmaz kılıyor. İstanbul’un büyüleyici manzarasında çiftlere romantik anlarla dolu unutulmaz bir gün yaşatacak olan Hilton Istanbul Bomonti’nin Globe Restoranı’nda keyifli ve birbirinden lezzetli mönülerden oluşan akşam yemeğine özel sürprizler eşlik ediyor.

Globe Restoran’da lezzetli menülere aşk müzikleri eşlik edecek 

Farklı ve zarif sunumlar ile hazırlanan Globe Restoran’ın özel Sevgililer Günü menüsünde Türk ve dünya mutfaklarının damakları şenlendiren lezzetleri yer alıyor. Çiftler için hazırlanan “Hoş geldiniz” menüsüyle başlayan lezzet şöleni, Hilton Istanbul Bomonti’nin deneyimli şeflerinin özel lezzetleriyle toplam 6 aşamadan oluşuyor. Globe Restoran’ın çiftlere özel özenle hazırlanmış atmosferindeki bu romantik yemeğine canlı müzik eşlik ediyor. Yemeğe katılanlar arasında yapılacak çekilişi kazanan şanslı bir çift ise otelde konaklama fırsatı kazanıyor. Programa katılan diğer tüm çiftler Sevgililer Günü akşamı otelde konaklama yapmak isterse yüzde 25 indirimle konaklayabilecek.

Sevgililer Mr&Mrs. Paketi ile Eforea Spa’nın ayrıcalığını yaşayacak

Sevgililer Günü’nü benzersiz kılmak isteyen çiftler, özel suit odada 2 saat süren “Mr&Mrs. Paketi” ile Eforea Spa’nın ruhu ve bedeni iyileştiren eşsiz yolculuğuna çıkacak. Çiftlere özel suit odanın içinde bulunan sauna-buhar odasında rahatlama ile başlayan ritüel, Türk Hamamı’nın otantik atmosferinde kese-köpük bakımı ile devam ediyor. Aromaterapi masajı sonrası mini cilt bakımıyla son bulan bu rahatlatıcı bakım sonrası şarap ve meyve tabağı ikramıyla çiftler keyifli bir dinlenmenin ve huzurun tadına varacaklar. Eşsiz bir deneyim sunan bu paketin çiftlere özel fiyatı ise 6.240TL olacak. 

Eforea Spa’da çiftlere ayrıca yıllık üyeliklerde yüzde 20 indirim uygulanacak.

Hilton Istanbul Bomonti Adres: Merkez, Silahşör Cd. No:42, 34381 Şişli/İstanbul

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account