Sevgililer Günü’nü Divan ayrıcalığıyla yaşamak isteyenler için Divan otellerinde ayrıcalıklı konaklama paketlerinin yanı sıra özel akşam yemeği, spa hizmeti ve özel ikramlar da yer alıyor. 

Editör
01.02.2023

Divan’dan “Aşk için Aşkla”

Divan Grubu, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde “Aşk İçin Aşkla” mottosuyla tüm birimlerinde misafirlerine sunduğu benzersiz deneyim ile bu özel günü de hafızalardan silinmeyecek anılarla yaşatmak için hazır

Divan Grubu, bu yıl da “Aşk İçin Aşkla” mottosuyla Sevgililer Günü’nü kutluyor. Romantik bir akşam geçirmek isteyen çiftler için benzersiz bir Sevgililer Günü programı hazırlayan Divan; otel, restoran ve pastaneleri ile tüm hizmet alanlarında misafirlerine sunduğu benzersiz deneyimin yanı sıra Divan şeflerinin imzalı reçetelerine, aşktan ilham alan özel menüsünden Sevgililer günü pastasına kadar tüm detaylarıyla sevdikleriyle keyifli vakit geçirmek isteyenlerin ilk adresi olmaya devam ediyor. 

Divan, restoranlarında Sevgililer Günü’ne özel hazırlanan ve Divan Şeflerinin hafızalardan silinmeyecek imza tatlarından oluşan menüsü ile misafirlerini bekliyor. Bu özel gece için hazırlanan restoran menüsü, Divan Brasserie Fuaye, Divan Brasserie Bebek, Divan Brasserie Beyoğlu ve Divan Brasserie Çankaya’da eşsiz lezzetler eşliğinde geceyi sonlandırmak isteyenler için servis ediliyor. 

Efsane tatlıları gerçek bir lezzet şöleni yaşatan Divan Pastanelerinde ise Sevgililer Günü için özel olarak tasarlanmış Sevgililer Günü Pastası, cupcake, tarçınlı kalpli kurabiye ve Sevgililer Günü tasarımlı kutuda madlen ve pralin çikolatalar sevdikleriniz için alternatifler bulunuyor. 

Sevgililer Günü’nü Divan ayrıcalığıyla yaşamak isteyenler için Divan otellerinde ayrıcalıklı konaklama paketlerinin yanı sıra özel akşam yemeği, spa hizmeti ve özel ikramlar da yer alıyor. 

Türk mutfağının geçmişinden ilham alan geleneksel lezzetleri modern yorumlarla buluşturarak zamansız bir gastronomik deneyim sunan Lokanta by Divan, Divan şeflerinin Sevgililer Günü menüsü canlı müzik eşliğinde misafirlerini eşsiz bir yolculuğa çıkarıyor. Haliç kıyısında yer alan ve tarihi yarımadanın büyüleyici güzelliği eşliğinde misafirlerini ağırlayan Halat by Divan ise Sevgililer Gününe özel aperatif içecekleri ve özel menüsü ile misafirlerini ağırlıyor.  

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account