8. yılını kutlamaya hazırlanan Kurumsal Emlak Zinciri MABEL sektöre güçlü bir giriş yaptı

Editör
22.05.2023

8. yılını kutlamaya hazırlanan Kurumsal Emlak Zinciri MABEL sektöre güçlü bir giriş yaptı. MABEL Kurumsal Emlak Zincirikurucusu ve yönetim Kurulu Başkanı Suat NURDEMİR, daha üniversite yıllarından başlayan girişimcilik mücadelesini birçok engele rağmen pes etmeden sürdürmüş, örnek bir girişimci. Marka hikâyesi Karadeniz’den başlayarak ülkeye yayılan MABEL’ in bayi sayısı her geçen gün artıyor. Şu anda onlarca bayisi olan ve yurt içi taleplere ilaveten Kıbrıs ve Azerbaycan’dan franchise almak isteyen girişimci taleplerini değerlendiren MABEL Kurucusu ve yönetim kurulu başkanı Suat NURDEMİR, MABEL in başarısını ; “Üstün iş ahlakı, dürüst çalışma ilkeleri ve müşteri beklentilerine en yüksek kalitede dönüş” olarak açıklıyor. “SATARSA MABEL SATAR” Sloganı ile sektörde Cesur, Dinamik ve Güvenilir Marka Olarak Kendini Konumlandıran MABEL, Franchise Çalışmalarının Merkezine “Çözüm Ortaklığını” Koyuyor…

Kurumsal Sosyal Sorumluluk Projeleri ve Kadın Girişimciler Ön Planda

Bayilerine Ulusal- Uluslararası - Ticari - Aktif Pazarlama destekleri yanı sıra Hukuk, Arge, Eğitim ve Reklam desteklerini Genel Müdürlük olarak ve bayilik boyunca sunan MABEL, Franchise atağıyla bayi adaylarını nitelikli büyüme kapsamında belirliyor. MABEL, kuruluşundan beri sürdürdüğü Kurumsal Sosyal Sorumluluk projelerinin yanı sıra özellikle sektörde kendi işini kurmak isteyen kadın girişimcilerileri çok önemsiyor ve Kadın girişimcilere çok özel avantajlar sunuyor.

“MABEL” Sistemli Çalışma Markasıdır ve Satarsa Sistem Satar

Mabel Yönetim Kurulu Başkanı Suat NURDEMİR: “ 2023 Ocak ayı başladığımız bayilik çalışmalarımızla hızla, ondan fazla şubeye ulaştık ve şu anda yurtiçi yanı sıra Kıbrıs’tan ve Azerbaycan’dan gelen üç yüzden fazla bayilik başvurusunayanıt veriyoruz. Elbette nitelikli büyümeyi önemsiyoruz. Biz hedeflerimize teknolojiyi en verimli şekilde kullanıp, eğitim ve ar-ge ye yatırım yaparak ulaştık, geleceğe yatırım yapan bir marka olarak buna devam edeceğiz ve yenilikçi yaklaşımları hızla MABEL’e entegre edeceğiz. Hedefimiz çözüm ortağı olduğumuz bayilerimizle bir dünya markası olmak” diyen Suat NURDEMİR, dürüstlük ilkesi, güçlü ekipler ve tamamen ar-ge ekibimizce MABEL’e özel çalışma sistemleri geliştirdik. Çünkü biliyoruz ki sistem satar. Sistem ve strateji olmadan iş yürümez, biz bu bakış açısıyla sektörde fark yaratan Marka olmayı başardık’ diyor.

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account